(red) Wydarzenia

Soft Skills Week

Soft Skills Week, tygodniowy cykl warsztatów o umiejętnościach miękkich, odbędzie się w dniach 19-23 marca w Warszawie. Organizatorem wydarzenie jest Koło Naukowe Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego.

Obecne systemy edukacji w Polsce skupiają się na tzw. umiejętnościach twardych, specyficznych kwalifikacjach. Jednakże w codziennym życiu prywatnym i zawodowym niezbędne są dobrze rozwinięte umiejętności miękkie takie jak organizacja czasu, samodyscyplina, komunikatywność i wiele innych.

W pogoni za wiedzą i zaliczeniami, młodzi ludzie mają tendencję do zaniedbywania tego obszaru swojego wykształcenia, który wbrew pozorom jest mocno ceniony na rynku pracy. Dlatego Koło Naukowe Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego organizuje kolejną edycję projektu Soft Skills Week, aby zwrócić uwagę studentów i uczniów na ten problem i dostarczyć dawkę wiedzy, która pozwoli podjąć pierwsze kroki w rozwoju osobistym tych kompetencji.

Tygodniowy cykl spotkań w formie warsztatów i wykładów dla studentów i uczniów pozwoli im poznać i rozwinąć swoje zdolności oratorskie oraz nauczy postępowania w stresujących sytuacjach.

Warsztaty poprowadzą: Mirosław Oczkoś, Jarosław Słoń, Iwona Żółtowska, Wiesława Sotwin, Andrzej Śmiech.

Patron medialny: „Charaktery”.

 

Wstecz