(red) Wydarzenia

Regulacja emocji

„Regulacja emocji- wehikuł zmiany w psychoterapii” to hasło III Międzynarodowej Konferencji Naukowo- Szkoleniowej, która odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Naukowe Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Konferencja poświęcona jest zjawiskom związanym z kwestią regulacji emocji. O tym, co sprzyja zmianie i zdrowieniu pacjenta rozmawiać będą wybitni przedstawicieli współczesnej psychoterapii, którzy większość swojej działalności klinicznej i naukowej poświęcili kwestii doświadczenia emocjonalnego, regulacji emocji i dynamice zmian w psychoterapii.

Wśród prelegentów: Karen Maroda (psycholog, psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii, jedna z najciekawszych przedstawicielek psychoanalizy relacyjnej), Mary Target (psycholog, psychoterapeutka, nauczycielka i superwizorka psychoterapii, profesor psychoanalizy na University College London oraz na Uniwersytecie w Yale, jedna z najbardziej znanych badaczek współczesnej teorii przywiązania, wybitna przedstawicielka MBT – psychoterapii opartej na mentalizacji), Jon Frederickson (psycholog, psychoterapeuta, nauczyciel i superwizor psychoterapii.

Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli ISTDP – krótkoterminowej psychoterapii dynamicznej), Jeffrey D. Roth (psychiatra, specjalista od uzależnień i terapeuta grupowy).

Patron medialny „Charaktery”.

Więcej: psychoterapiaszkolenia.pl

 

Wstecz