(red) Wydarzenia

Przebudzeni

"Interdyscyplinarny dialog w poszukiwaniu nowych metod oraz zastosowań psychologii zdrowia, rehabilitacji i arteterapii" - to hasło II Konferencji Naukowej Przebudzeni, która odbędzie się w dniach 11 - 13 kwietnia we Wrocławiu.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Synergia, działające we wrocławskiej filii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.  

Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane z psychologią rehabilitacji, psychologią zdrowia i arteterapią. Wśród prelegentów m.in: dr Karolina Zarychta-Zajączkowska (Terapia poznawczo behawioralna w kontekście psychologii zdrowia, mgr Izabela Malicki – (Funkcjonowanie pacjenta psychoonkologicznego.

Rola i metody pracy psychoonkologa w kontakcie z pacjentem i jego bliskimi. Punkt Informacji Onkologicznej – doświadczenia własne), dr Anna Januszewicz (Motywacja czy silna wola? Od czego zależy zmiana zachowań żywieniowych), doc. dr Alina Czapiga (System opieki i opiekunowie osób niepełnosprawnych). Podczas konferencji odbędą się także warsztaty.

Patronat medialny: „Charaktery”.

Więcej: konferencja-przebudzeni.com.pl

 

Wstecz