(red) Wydarzenia

Profectus

„Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji” to hasło VII edycję Konferencji Trenersko - Coachingowej PROFECTUS, która odbędzie się w dniach 2-3 czerwca w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło podejścia systemowego w zarządzaniu. Adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć kompetencje w obszarze coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Podczas VII edycji konferencji PROFECTUS organizatorzy chcą pokazać jak coaching, trenerstwo czy facylitacja mogą efektywnie wpływać na budowanie organizacji jako środowiska rozwojowego dla pracowników. Środowiska opartego na zaangażowaniu pracowników, uruchamianiu ich potencjału, budowaniu wzajemnego zaufania, wzmacnianiu podejmowania odpowiedzialności związanej z rolą zawodową.

Organizator wydarzenia, Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, zrzesza studentów psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego koncentrując się na pogłębianiu zdolności i kompetencji członków oraz popularyzacji i rozwoju psychologii stosowanej. Do największych osiągnięć Koła należy organizacja cyklicznych Konferencji takich jak PROFECTUS czy Psychodebiuty.
 

Patron medialny: „Charaktery”.

Więcej: www.konferencjaprofectus.pl oraz www.facebook.com/konferencjaprofectus.


Wstecz