MATERIAŁ PR Wieści

Problemy w łóżku. Jak sobie radzić?

Łóżkowe niepowodzenia są dla mężczyzny dużą traumą. Tego typu problemy są jednak zwykle chwilowe, a dzięki zmianie nawyków i specjalnym suplementom diety możesz je szybko pożegnać.

Codzienny stres, przemęczenie, lęk przed zbliżeniem i brak pewności siebie, używki czy niewłaściwa dieta. Takie są, według statystyk, najczęstsze przyczyny zaburzeń erekcji u młodych mężczyzn. Po 50 roku życia coraz częściej są one wynikiem chorób somatycznych, za które odpowiadają między innymi siedzący tryb życia, palenie tytoniu i alkohol. Bez względu na to, jakie są ich przyczyny, łóżkowe niepowodzenia niemal zawsze odbijają się na psychice mężczyzny i generują kolejne. Na szczęście zazwyczaj można z nimi skutecznie walczyć, zmieniając tryb życia i sięgając po suplementy takie jak Permen King.

Po prostu odpocznij

Jeśli jesteś przed czterdziestką i nie chorujesz, niedyspozycja w sypialni może mieć związek z przemęczeniem i nerwami. By wrócić do formy wystarczy więc wziąć kilka dni urlopu i zapomnieć o tym wszystkim, co powoduje codzienne stresy. Staraj się też nie myśleć kłopotach w łóżku, bo prosta droga ku temu, by wpaść w błędne koło i podczas zbliżenia znów nie stanąć na wysokości zadania. Zajmij się tym, co sprawia ci przyjemność lub dla odprężenia wypij małego drinka. Pamiętaj jednak, by przesadzić z alkoholem, bo ten w dużych dawkach niekorzystnie działa na potencję.

Zacznij się ruszać

Sprawności seksualnej nie służą też siedzący tryb życia i nadwaga. By wrócić do formy w sypialni, zadbaj o nią także poza alkową. Jeśli od dawna nie uprawiałeś żadnego sportu, nie rzucaj się od razu w wir treningów, bo przez fizyczne zmęczenie nie będziesz miał ochoty na miłosne uniesienia. Lepiej idź na spacer, wybierz się na krótką rowerową wycieczkę lub na basen. Kiedy poczujesz się na siłach, stopniowo zwiększaj intensywność treningów, a zobaczysz, że wraz z kondycją wraca forma w łóżku.

Sięgnij po suplementy

Na zaburzenia erekcji wpływać może też niewłaściwa dieta. By je zwalczyć, warto więc włączyć do menu produkty pełnoziarniste – makarony, brązowy ryż czy ciemny chleb. Sięgnij po specjalne suplementy diety. My polecamy Permen King. O ile jest stosowany regularnie, znacznie poprawia sprawność seksualną. Jest to zasługą specjalnie dobranych składników – wyciągów z żurawiny, buzdyganka naziemnego i żeń-szenia oraz L-argininy, której zawartość w Permen King jest dwukrotnie większa niż w standardowych preparatach tego typu.

Wstecz