Wieści

Pod tężniami z „Charakterami” - rozstrzygnięcie zabawy


Zwyciężczynią naszego konkursu została Pani Anna Aknik.To jej wypowiedź nagradzamy voucherem na pobyt w hotelu Ciechocinku.

„Charaktery dają potężną i trudnodostępną wiedzę - wiedzę o nas samych, ludziach. Życie nie jest łatwe, choć bywa piękne. Znacznie łatwiej kroczyć przez życie z takim przewodnikiem, który złożoność świata i nas samych nam objaśnia" - tak do lektury „Charakterów” zachęca główna laureatka zabawy.

Zasady naszego konkursu były niezwykle proste: wystarczyło udostępnić post z naszego profilu na Facebooku i napisać dlaczego warto czytać „Charaktery”✭ . W ciągu zaledwie kilkunastu godzin odpowiedziało na nasze wezwanie 150 osób.

Pani Anna otrzyma od nas voucher na dwudniowy pobyt (dwa noclegi) w Hotelu Villa Park MED&SPA. Będzie tam można skorzystać m.in. zabiegów pielęgnacyjnych, relaksujących i zdrowotnych, w tym: kąpieli w basenie solankowym, sauny solankowo-parowej, lakonium ze źródłem solanki, peelingu całego ciała...

Nagrodami pocieszenia chcemy nagrodzić także dwoje innych uczestników zabawy. Oto oni i ich teksty:

Marcin Kaiwookkam:
"CHARAKTERY - to dziesięć liter, a skoro 10 to 10 powodów dlaczego warto czytać: 


1. Czytanie kształtuje charakter  


2. Czytanie Charakterów poszerza i wzbogaca zakres słownictwa  


3. Czytanie Charakterów wzmacnia pamięć  


4. Czytanie wzmacnia życie społeczne  


5. Czytanie redukuje stres 


6. Czytanie Charakterów pomaga w randkach, bo jest punkt zaczepienia 


7. Charaktery to nauka 


8. Czytanie Charaktery ów jest tanie, ale bogate w wiedzę  


9. Charaktery to cud, miód i malina dla mózgu  


10. Bez Charakterów nie ma osobowości "

Małgorzata Piotrowicz: 


"CHARAKTERY sprawiają, że człowiek więcej się o swoim charakterze dowiaduje, może coś zmienić, się zastanowić, no i ich czytanie to często świeży powiew na rutynowe opinie - mnogość rozsądnych i prostych w słowach opisów ludzkich zachowań - moc ich czytania jest jak wiosenna świeżość dla naszego nieraz zachowania."

Zwyciężczynię oraz laureatów nagród pocieszenia prosimy o kontakt przez komunikator Facebooka.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. 

✭ 1. Konkurs trwa od 30 do 31 marca 2016 roku, organizatorem jest magazyn „Charaktery”. 
2. W konkursie biorą udział osoby, które na stronie https://www.facebook.com/charaktery/?fref=nf napiszą dlaczego warto czytać magazyn "Charaktery".
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 marca 2016 na www.charaktery.eu oraz na https://www.facebook.com/charaktery/?fref=nf.
4. Zwycięzca - wybrany przez komisję konkursową - otrzyma nagrodę w postaci dwudniowego pobytu dla dwóch osób w Hotelu Villa Park Med.&SPA 
w Ciechocinku. 

Wstecz