(red) Wydarzenia

„Plan B” - konkurs!

Dla wielbicieli kina mamy 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Plan B”, który odbędzie się 30 stycznia o godzinie 20:00 w Cinema City Arkadia w Warszawie.

Bohaterów najnowszej produkcji Kingi Dębskiej - twórczyni, która podbiła serca widzów filmem „Moje córki krowy”, poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami.  Sytuacje, z którymi będą musieli się zmierzyć, poprowadzą ich do zaskakujących rozwiązań.

Natalia od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Pawłem. Łączy ich miłość do córki Zosi, z którą są bardzo związani. W dniu, w którym wspólnie wyprawiają ją na studia do USA, Paweł oświadcza Natalii, że jest spakowany i odchodzi od niej. Kobieta jest kompletnie zdruzgotana. Zazwyczaj spokojna, wpada w szał i zaczyna demolować dom, co kończy się urazem kręgosłupa. Trafia do szpitala.

Agnieszka jest filologiem i poświęca się pracy naukowej na uniwersytecie. Razem z Andrzejem – profesorem piszą nową publikację. Oprócz wspólnej pasji łączy ich czułość i namiętność. Od dawna są ze sobą bardzo blisko, mimo że Andrzej ma żonę i dzieci, z którymi mieszka. Ostatni raz Aga i Andrzej widzą się przed wyjazdem mężczyzny w delegację. Na drugi dzień rano ma miejsce katastrofa pociągu, w której profesor ginie. Aga pogrąża się w rozpaczy.

Klara jest piękna, samotna, i całkowicie obojętna wobec mężczyzn, którzy próbują nawiązać z nią kontakt. Pochłania ją troska o ojca mieszkającego z dala od Warszawy. Kobieta obawia się, że ojciec źle sobie radzi po śmierci żony i próbuje to przed nią ukrywać. Pewnego dnia, zaniepokojona brakiem kontaktu, jedzie do niego bez uprzedzenia. To, co odkrywa, zaskakuje ją, ale i radykalnie odmienia.

Mirek kończy odsiadywać wyrok za defraudację pieniędzy. Wziął na siebie winę kobiety, która twierdziła, że jest z nim w ciąży. Mirek nie może się doczekać wolności i spotkania z nią i swoim dzieckiem, którego zdjęcia mu przysyłała. Gdy wychodzi z więzienia, okazuje się, że kobieta go oszukała – nie była w ciąży, za to zmieniła tożsamość i zniknęła, nie zostawiając adresu.

Na szczęście, Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B.

Dla 10 pierwszych osób, które wyślą wiadomość na adres katarzyna.moskal@charaktery.com.pl, podając w niej swoje imię i nazwisko, mamy podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 30 stycznia o godzinie 20:00 w Cinema City Arkadia w Warszawie.  W temacie wiadomości należy wpisać słowo „film”.

Zobacz zwiastun filmu

Opracowano na pdst. materiałów prasowych dystrybutora
Zdjęcie: Next Film

Wstecz