Komunikaty

Plac zabaw – konkurs!

Dla wielbicieli dobrego kina mamy 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Plac Zabaw”, który odbędzie się 22 listopada o godzinie 19:15 w warszawskim kinie Luna. „Charaktery” są patronem filmu.

„Plac zabaw” to pełnometrażowy debiut Bartosza M. Kowalskiego. Młody reżyser został już wcześniej doceniony przez widzów i krytyków – jego film „Moja wola” nagrodzono m.in. Srebrnym Lajkonikiem na Krakowskim Festiwalu Filmowym, zaś produkcję „Niepowstrzymani” uhonorowano w Chicago nagrodą „Odkrywcze Oko”.

Scenariusz „Placu zabaw”, który na ekrany kin wejdzie już 18 listopada, został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Akcja obejmuje jedno przedpołudnie - rozgrywa się w bliżej nieokreślonym, niewielkim mieście w Polsce. Trójka z pozoru niczym niewyróżniających się nastolatków przygotowuje się do uroczystości zakończenia roku szkolnego. Dla Gabrysi koniec szkoły to ostatnia szansa, by wyznać miłość koledze z klasy. Dziewczynka aranżuje spotkanie, które daje początek serii wydarzeń prowadzących do nieoczekiwanego finału. Niewinnie zapowiadająca się historia kończy się tragicznie.

Nagrodzony za debiut reżyserski na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni „Plac zabaw” to swoista refleksja na temat zła we współczesnym świecie.

Na ekranie zobaczymy trójkę młodych debiutantów: Michalinę Świstuń, Nicolasa Przygodę oraz Przemka Balińskiego. Ich kreacje na długo po seansie nie pozwolą o sobie zapomnieć.

Dla 10 pierwszych osób, które wyślą wiadomość na adres katarzyna.moskal@charaktery.com.pl, podając w niej swoje imię i nazwisko, mamy podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 22 listopada o godzinie 19:15 warszawskim kinie Luna. W temacie wiadomości należy wpisać słowo „film”.

Zobacz zwiastun filmu

Opracowano na pdst. materiałów prasowych dystrybutora.
Zdjęcie: Film It.

Wstecz