MATERIAŁ PR Komunikaty

Nie odkładaj życia na później - 8-tyg. trening mindfulness - komunikat - MBSR

4.05 - 22.06.2016, Warszawa

"Wszyscy przejawiamy skłonność do odkładania życia na później. Jak wiele razy zdarzyło ci się powiedzieć: << Odeśpię w weekend >>, << Kiedy będę miał mniej spraw na głowie spędzę więcej czasu z dzieciakami >> lub << W przyszłym roku pojadę na porządny urlop i się zrelaksuję >>?
Cóż, to teraz jest ta przyszłość, którą obiecywałeś sobie w zeszłym roku, w zeszłym miesiącu, w zeszłym tygodniu. Teraz trwa jedyna chwila, którą kiedykolwiek będziesz miał do dyspozycji. Uważność polega na tym, aby się do tego przebudzić. Polega na pełnym uświadomieniu sobie życia, które już masz, zamiast tego, które chciałbyś mieć".

(Mark Williams i Danny Penman). Udział w kursie to podarowanie sobie szansy na to aby zwolnić tempo życia, lepiej radzić sobie z codziennym stresem, lepiej funkcjonować w stresującej pracy, nauczyć się podejmować świadome decyzje w każdej sytuacji, częściej się uśmiechać, odzyskać przyjazny stosunek do Siebie, który jest podstawą zdrowia psychicznego, podążać za swoim sercem, mieć do Siebie zaufanie, zauważać piękno i niecodzienność w codzienności, bardziej rozumieć Siebie i Innych, być bardziej kreatywna/ kreatywny, umieć znajdować czas tylko dla Siebie i umieć dawać go Sobie w prezencie bez poczucia winy, bardziej Siebie akceptować.

Kurs MBSR składa się z 8 spotkań (2,5-3h), regularnych ćwiczeń wykonywanych samodzielnie w domu (ok. 45min.), Dzień Uważności (7h).

Organizator: Agnieszka Guzicka - certyfikowana trenerka MBSR

Informacje i zgłoszenia: Synergetica Agnieszka Guzicka / Agnieszka Guzicka/ +48 606 699 106 / kontakt@synergetica.pl / www.synergetica.pl
 

Wstecz