(red) Psychowieści

Konkurs dla Psychologów!

Jesteś psychologiem? Weź udział w konkursie organizowanym przez portal Znajdź Psychologa i wygraj wejściówkę na konferencję z prof. Zimbardo!

Wyszukiwarka znajdzpsychologa.charaktery.eu jest ogólnopolską bazą usług psychologicznych. Dzięki niej, osoby poszukujące specjalisty mogą w prosty sposób znaleźć go w swoim regionie, skontaktować się z nim czy też umówić na wizytę.

Dla specjalistów znajdzpsychologa.charaktery.eu jest miejscem, gdzie mogą promować swoją działalność - gabinet, specjalności czy oferowane usługi i napisać kilka zdań o sobie, co umożliwi dotarcie do szerszego grona odbiorców i potencjalnych klientów.

Dla użytkowników portalu mamy specjalny konkurs!

Aby wziąć w nim udział należy:

  • w dniach 6-20 września dokonać zakupu dowolnego rodzaju abonamentu na portalu znajdzpsychologa.charaktery.eu
  • odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Dlaczego chciałbyś wziąć udział w konferencji „Mężczyzna 3.0: syn – partner - rodzic. O współczesnych wzorcach męskości” i posłuchać na żywo wykładu prof. Zimbardo?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika prosimy przesyłać do 20 września na adres: info@charaktery.com.pl 

Dwie najlepsze wypowiedzi nagrodzimy wejściówkami na wydarzenie.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU


O konferencji:
Kim jest Mężczyzna 3.0? Przed jakimi wyzwaniami stoi? Czy mamy do czynienia z kryzysem męskości? Jeśli tak, jak możemy mu przeciwdziałać? 

Na te i inne nurtujące pytania odpowiedzi poszuka grono ekspertów zgromadzonych na konferencji: „Mężczyzna 3.0: syn – partner - rodzic. O współczesnych wzorcach męskości” organizowanej 13 października w Warszawie przez Instytut PWN. Gościem specjalnym wydarzenia będzie światowej sławy psycholog profesor Philip Zimbardo.

Philip Zimbardo, profesor na Uniwersytecie Stanforda oraz w Palo Alto University, współautor wydanej nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN książki: „Gdzie ci mężczyźni?” otworzy konferencję wykładem zatytułowanym: ‘Man Interrupted. Why young men are struggling and What We Can Do About It?’ W ostatnim czasie profesor Zimbardo bije na alarm: męskość jest w kryzysie! Młodzi mężczyźni rezygnują z gruntownego wykształcenia, opóźniają wyprowadzkę z rodzinnego domu, nie potrafią zbudować satysfakcjonujących i dojrzałych związków z kobietami, nie radzą sobie na rynku pracy, nie dbają o zdrowie i kondycję. Ponad życiowe zobowiązania przedkładają „męskie rozrywki” i popadają w uzależnienia.

Wspólnie z profesorem Zimbardo nad wyzwaniami, które stoją przed Mężczyzną 3.0 zastanowi się zespół ekspertów – psychologów i psychoterapeutów stale współpracujących z Wydawnictwem Naukowym PWN oraz znanych ojców-blogerów, wśród których znajdą się m.in. dr hab. Iwona Grzegorzewska, prof. dr hab. Eugenia Mandal, dr Tomasz Grzyb, Dr Alicja Długołęcka, Anita Janeczek Romanowska, Kamil Nowak (BlogOjciec), Konrad Kruczkowski (Haloziemia.pl), czy Tomasz Kondzielnik (Nowi Wojownicy). 

Więcej o konferencji: https://www.instytutpwn.pl/gdzie-ci-mezczyzni/

Obejrzyj film, w którym prof. Philip Zimbardo zaprasza na konferencję!: https://youtu.be/OCpGVIgUr5c

 

Wstecz