MATERIAŁ PR Wieści

Jak poprawić sobie humor jesienią?

Chociaż jesień jest niezwykle kolorową porą roku, niektórym kojarzy się przede wszystkim z chłodem, deszczem i szarymi ubraniami.

Faktem jest, że wiele osób wpada w depresyjny nastrój, gdy po upalnym lecie nadchodzą krótsze i mniej ciepłe dni oraz zimne i długie noce. Warto jednak zobaczyć jesień z drugiej strony, jako złoty sezon na spacery przez szeleszczące liście. Jeśli jednak nie potrafisz cieszyć się tym okresem i dopada Cię już chandra związana z przeziębieniem i działaniem deszczowej pogody, zobacz, jak poprawić sobie nastrój jesienią!

Sposób na jesienna chandrę: ZAKUPY


Jednym z ulubionych i sprawdzonych sposobów na radzenie sobie z depresyjnym, jesiennym nastrojem są zakupy. Musisz być przed nimi wypoczęta, więc dobrze się wyśpij i nastaw pozytywnie. Twoje podejście jest już połową sukcesu do poprawienia sobie humoru. Pełna sił możesz wyruszyć na zakupy. Najlepiej, abyś połączyła tę aktywność ze spotkaniem z koleżankami. Wówczas nie tylko spędzisz z nimi czas, ale także zyskasz doradców, którzy obiektywnie stwierdzą czy dana rzecz Ci pasuje czy też niekoniecznie. W przerwie możecie udać się na kawę i ciastko. Słodycze również zwalczają jesienną chandrę, ale pamiętaj, aby z nimi nie przesadzać.

Jak poprawić sobie nastrój? Szukanie okazji


Nic tak nie podnosi nas na duchu, jak świadomość, że zrobiliśmy dobry interes. Lubisz robić zakupy, ale nie chcesz wydawać za dużo? Zacznij korzystać z kodów promocyjnych, kart stałego klienta oraz stron, które porównują ceny z różnych sklepów internetowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu z pewnością poczujesz się lepiej i zaoszczędzisz pieniądze. Jesienne wieczory są znacznie dłuższe, dlatego możesz poświęcić trochę czasu na wyszukanie najbardziej atrakcyjnej ceny rzeczy, którą akurat chcesz kupić. Obecnie w sieci powstaje coraz więcej takich miejsc. Jednym z nich jest Oladi.pl, na której to stronie można znaleźć najpopularniejsze marki i najpopularniejsze sklepy. Ustawiając odpowiednie filtry znajdziesz produkt, który Cię interesuje w najkorzystniejszym dla Ciebie rozwiązaniu.

Jesienny nastrój wcale nie musi być zły!

Większość osób, które narzekają na jesień widzi wyłącznie jedną jej stronę: deszczową, chłodną, szarą i ponurą oraz pełną przeziębień i gryp. Ludzie Ci zapominają o tym, że tę porę roku również da się lubić! Czasami początek jesieni bywa cieplejszy i bardziej stabilny pogodowo niż nie jeden dzień lata. Co więcej, jest to sezon pełen różnorodnych darów: owoców, warzyw, a także grzybów. W wolny weekend można wybrać się do lasu i połączyć zbieranie grzybów z przyjemnym spacerem pośród szeleszczących liści.
Jesienne wieczory także mogą należeć do przyjemnych. Wizja ciepłego fotela, milutkiego koca oraz gorącej czekolady z piankami i dobrej lektury jest niezwykle kusząca. W tle można zapalić pachnącą świeczkę, która dopełni cudowności klimatu.

Jak się ubrać na jesień?


Zakupy są doskonałą receptą na jesienną chandrę, ale co na nich kupić? Polskie ulice na jesień zapełniają się kolorami: szarymi, beżowymi, brązowymi oraz białymi i czarnymi. Przełam te smutne barwy czymś radosnym, gdyż to, co na sobie nosisz również wpływa na Twój nastrój. Zamiast stonowanych odcieni załóż szalone barwy, na przykład: żółty czy też zielony. Choć kojarzą się one bardziej z wiosną, urozmaicą nie jedną jesienną stylizację. Wybieraj też dużo wzorzystych rzeczy, pełnych kwiatów, nadruków i ciekawych napisów. Śmieszne teksty naniesione na koszulki poprawią nie tylko Twój humor, ale także przechodniów. Mnóstwo porad dotyczących wyposażenia jesiennej garderoby znajdziesz również na stronie Oladi.pl, gdzie przy okazji będziesz mogła również kupić polecane w artykułach ubrania.

Pamiętaj o tym, żeby wstając rano z łóżka uśmiechnąć się do siebie i pomyśleć, że to będzie dobry dzień. Zmiana pory roku nie może wpłynąć na zmianę Twojego nastawienia do życia. Choć dni stają się krótsze, a pogoda czasem może się załamać, Ty nie pozwól, aby to w jakikolwiek sposób wpłynęło na Ciebie. Spójrz na jesień z innej strony. Zobacz złotą, kolorową stronę tego sezonu. Wybierz się na grzyby, zaszalej na zakupach i ubieraj wesołe rzeczy. To wszystko sprawi, że w tym okresie zamiast depresji będziesz chodzić pełna optymizmu i radości.

Wstecz