MATERIAŁ PR Komunikaty

Jak odbudować wzajemne relacje?

W świecie, w którym króluje bezustanny stres, pośpiech, zabieganie oraz nadmiar obowiązków zarówno domowych jak i zawodowych, niewiele czasu pozostaje na wspólne rozmowy z kubkiem ulubionej kawy lub herbaty przy kuchennym stole.

Poważnym zagrożeniem każdego związku jest bowiem notoryczny brak…wolnego czasu. Zdecydowana większość osób, zatrudnionych w dużych korporacjach czy firmach kilkanaście godzin dziennie spędza w wielkich, przeszklonych biurowcach, realizując wielkie projekty i kampanie, zaniedbując jednocześnie najbliższą rodzinę, przyjaciół oraz znajomych.

Prezenty wyrazem miłości i przywiązania
Ciężka praca, zwykle przed ekranem i klawiaturą nowoczesnego komputera, staje się niestety sensem całego dotychczasowego życia, a najwyższą wartość stanowią pieniądze. Coraz częściej jednak sprawdza się powszechne przekonanie, że duże pieniądze nie przynoszą szczęścia pracownikom. Skutkiem ciężkiej, wielogodzinnej pracy w wielkich korporacjach czy firmach jest nie tylko utrata wolności osobistej i życia prywatnego, ale przede wszystkim utrata najbliższej rodziny, przyjaciół, a nawet znajomych. Ludzie, którzy jeszcze do niedawna nie widzieli poza sobą świata, nagle tracą dotychczasowy kontakt, przestają ze sobą rozmawiać, a jedynie wymieniają się między sobą krótkimi komunikatami, z dnia na dzień oddalają się od siebie i stają się sobie zupełnie obcy.

Różnorodne okazje takie jak imieniny, urodziny, jubileusze, Mikołajki czy Walentynki stanowią doskonałą okazje, aby zatrzymać się chociażby na chwilę i naprawić wzajemne relacje, przygotowując wyjątkową i niepowtarzalną niespodziankę. Niestety zdecydowana większość zapracowanych osób zapomina o ważnych okazjach w życiu swoich bliskich lub decyduje się na kolejny tradycyjny, komercyjny i…nudny prezent w postaci perfum, elementu garderoby, butelki wina, pudełka eleganckich czekoladek, płyty z piosenkami ulubionego zespołu czy książki.

Coraz częściej prezenty wybierane są w przysłowiowej ostatniej chwili, kiedy zaledwie kilkanaście godzin dzieli od zbliżających się wielkimi krokami urodzin, imienin, świąt czy innej okazji. Tymczasem prezent dla bliskiej i kochanej osoby powinien być odzwierciedleniem uczuć, a przede wszystkim powinien być wyjątkowy, oryginalny, niepowtarzalny jak również spełniać najskrytsze marzenia i pragnienia. Przemyślany i odpowiednio wybrany spośród tysięcy innych drobiazgów, prezent jest bowiem wyrazem głębokiej miłości, przyjaźni, szacunku i podziękowania za wspólnie spędzony dotąd czas.

Katalog Marzeń - oryginalne prezenty
Poszukiwanie idealnego prezentu nie musi oznaczać wielogodzinnego biegania po wielkich centrach handlowych, kolejnych sklepach i butikach. Wystarczy bowiem odwiedzić nowoczesny portal internetowy Katalog Marzeń, aby bez konieczności wychodzenia z domu, przed monitorem komputera z kubkiem ulubionej kawy lub herbaty, zapoznać się z niezwykle szeroką i bogatą ofertą różnorodnych, niepowtarzalnych prezentów w postaci…przeżyć, niedostępnych nawet w najlepszym klasycznym sklepie z upominkami. Lot szybowcem, paralotnią, śmigłowcem lub samolotem ultralight, jazda superszybkim samochodem, gokartem, dritf taxi, off road 4x4, skok na spadochronie pod czujnym okiem doświadczonego instruktora czy szkolenie rajdowe stanowią idealny prezent dla każdego mężczyzny, który podniesie poziom adrenaliny i dostarczy z pewnością wielu niezapomnianych wrażeń i emocji, a co więcej może okazać się przygodą życia.

Romantyczna kolacja dla dwojga, pobyt w renomowanym SPA, spektakl w teatrze, kreatywny kurs tańca lub tworzenia biżuterii, degustacja wina dla dwojga czy masaż jest natomiast doskonałym upominkiem dla każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiety. Prezenty w postaci różnorodnych przeżyć stanowią nie tylko spełnienie najskrytszych marzeń bliskiej osoby, ale jednocześnie stają się okazją do wspólnego spędzenia czasu z dala od domu, codziennych obowiązków i kłopotów. Pozwalają odzyskać utracony w wyniku ciężkiej pracy czas, a przede wszystkim umożliwiają odbudowanie wzajemnych relacji pomiędzy bliskimi sobie osobami.

Wstecz