MATERIAŁ PR Komunikaty

Instytut Rozwoju FLOW zaprasza na pierwsze w Polsce szkolenie LIE TO US – MIKROEKSPRESJE I ODCZYT KŁAMSTWA!

Szkolenie odbędzie się w samym centrum Warszawy już 11 maja. Gość specjalny - Jarek Kuźniar – znany dziennikarz radiowy i telewizyjny, wykładowca SWPS, trener social media i marki osobistej. Zapraszamy!

Szkolenie poprowadzone zostanie przez Łukasza Kacę – certyfikowanego coacha i trenera, posiadającego wysokie kompetencje związane z perswazją oraz odczytem mikroekspresji twarzy i mowy ciała.

„Moim celem jest przedstawienie jak emocje i kłamstwo wpływają na ludzkie ciało oraz jak ich ukrywanie wpływa na życie codzienne. Rozumienie tego co naprawdę odczuwa drugi człowiek, jest niezwykle istotne nie tylko w życiu osobistym, ale przede wszystkim w biznesie” – Łukasz Kaca.

Szkolenie podzielone jest na część merytoryczną oraz panel szkoleniowo-dyskusyjny z Jarkiem Kuźniarem. Jako dziennikarz, ma on na swoim koncie setki wywiadów i godzin rozmów z ludźmi, w trakcie których zarządzanie i kontrola emocji odgrywają kluczową rolę.

Warszawskie szkolenie LIE TO US, rozpocznie cykl szkoleń realizowanych w największych miastach Polski. Kolejną lokalizacją jest Kraków (17.06), następnie Wrocław i Poznań. Uczestnicy szkoleń dowiedzą się jak rozpoznać prawdziwe intencje i emocje odbiorcy oraz jakie są symptomy i przyczyny kłamstwa. Rozumienie oraz poprawne „czytanie” sygnałów, wysyłanych przez drugiego człowieka, w sposób nieoceniony zwiększa komfort naszego życia i przybliża nas do osiągnięcia zaplanowanych celów.

Zapisy oraz szczegółowe zagadnienia: www.irflow.org

Szkolenie LIE TO US – MIKROEKSPRESJE I ODCZYT KŁAMSTWA

11 maja 2016

DOM INNOWACJI SPOŁECZNCH – MARZYCIELE I RZEMEŚLNICY

Ul. Bracka 25, III piętro, Warszawa

Wstecz