(red) Wydarzenia

40-lecie Laboratorium Psychoedukacji

„Znękany świat – jak psychoterapia może pomóc? Nadzieje i iluzje” to hasło konferencji naukowej, która odbędzie się w ramach obchodów 40-lecia Laboratorium Psychoedukacji, w dniach 30 sierpnia – 1 września 2018 w Łochowie.

Wśród prelegentów m.in.: Nancy McWilliams, Patricia Coughlin, Stanley Messer, Mario Mikulincer, Robert Neborsky, Jonathan Shedler. W ramach jubileuszu odbędzie się także Międzynarodowa Letnia Szkoła Psychoterapii, w dniach 24–29 sierpnia 2018, także w Łochowie, przeznaczona dla psychoterapeutów.

Uczestnicy szkoły będą mogli wziąć udział w wykładach, seminariach, ćwiczeniach i superwizjach z obszaru psychoterapii indywidualnej, grupowej, par, rodzin, dzieci i młodzieży, a także m.in. psychodynamicznej terapii uzależnień, pracy z ciałem, terapii opartej na mentalizacji (MBT), Intensywnej Psychoterapii Psychodynamicznej (ISTDP), terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT). Każdy uczestnik będzie mógł skomponować własny program. Konferencja oraz szkoła będą okazją do dyskusji na temat psychoterapii – jej dotychczasowego dorobku, obecnej kondycji i dalszych losów.

Patron medialny: „Charaktery”.

Więcej: www.40lps.pl.

Wstecz