MATERIAŁ PR Wieści

3 sposoby na podgrzanie atmosfery w związku

Mężczyźni są wzrokowcami. Jeśli chcesz podgrzać atmosferę w związku, zadbaj o siebie. Męską wyobraźnię najskuteczniej rozbudzają sukienki. Styliści ze sklepu internetowego www.balladine.com proponują odpowiednie stylizacje.

Naukowcy dowiedli, że pięknym kobietom mężczyźni przypisują inteligencję, dobroć, poczucie humoru. Nawet opinia o tym, że ktoś jest ładny, decyduje o ocenie. Taki wniosek nasunął się po badaniu, w którym poproszono panów o rozmowę telefoniczną z panią. Jednym powiedziano, że jest piękna, innym, że brzydka. Po rozmowie pierwsi ocenili kobietę, z którą rozmawiali jako mądrą, otwartą i zabawną, drudzy jako niemiłą i nudną. Niesprawiedliwe? Owszem, ale można z tym walczyć.

Elegancko do pracy
Po co wyglądać dobrze tam, gdzie nie tam partnera? Pomyśl o zazdrości. Mężczyźni, którzy przed wiekami byli zazdrośni o kontakty z płcią przeciwną, mieli większą szansę na przekazanie genów. Niezazdrośni – wyginęli bezpotomnie. Nic dziwnego, że zazdrość jest siłą napędową wielu związków. Gdy mąż zauważy, że wychodzisz do pracy ubrana ładniej niż zwykle, być może przypomni sobie o pocałunku na do widzenia. Piękne sukienki do biura, można z znaleźć w sklepie internetowym Balladine.

  • Porada stylisty: pamiętaj, że w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie. Jednak nie musisz wystrzegać się kobiecości.

Weekendowy spacer
Wyjście do kawiarni, a nawet na plac zabaw z dziećmi też są okazją na zwrócenie uwagi partnera. Dlaczego? W miejscach publicznych łatwiej o punkty odniesienia – inne kobiety i innych mężczyzn. Badania Gregory’ego White’a wskazują, że kobiety wzbudzają największą zazdrość u partnera, gdy zainteresowanie okazuje im inny mężczyzna. Jest to jedna z najskuteczniejszych strategii stosowanych przez kobiety wobec mężczyzn.

  • Porada stylisty: w ciągu dnia postaraj się wyglądać kobieco i świeżo. To nie jest moment na małą czarną, a dres najlepiej założyć na wędrówkę po górach.

Sukienka na wieczór
Amerykańscy psychologowie – Andrew Elliot i Daniela Niesta – dowiedli, że panowie są wrażliwi na czerwień. Podczas badania oceniali zdjęcia kobiet. Te ubrane na czerwono uznali za bardziej pociągające i godne uwagi. Dużo czerwonych kreacji można znaleźć na tej stronie: http://www.balladine.com/sukienki-5-k/kolor,czerwony

  • Porada stylisty: kobieta nie musi być wyzywająca, by podobać się mężczyźnie. Czerwona sukienka sama w sobie jest już bardzo seksowna. W towarzystwie szpilek będzie gwarancją powodzenia.

Zapraszamy na Balladine.com i do salonów firmowych w Warszawie.

Wstecz