Krzysztof Szubzda Wieści

Horoskop (z przymrużeniem oka) dla Byka

Kwiecień będzie dla Byków czasem zmartwień.

Twoi najbliżsi mogą Cię zapewniać, że wszystko będzie dobrze, ale jak udowodniły badania amerykańskich naukowców, nawet dwustukrotne powtórzenie, że wszystko będzie dobrze, nie powoduje, że wszystko jest dobrze. Wszystko jest z reguły różnie.

Jeśli chodzi o miłość, najlepszy czas już minął. Tak, tak, to było wtedy, gdy myślałeś, że wszystko jeszcze przed Tobą. Ale los cały czas Ci sprzyja, uda Ci się odblokować kanał telewizyjny dla dorosłych. Postaraj się jednak wpuścić w życie nieco świeżości i zawrzeć jakąś znajomość. Świeżość wpuścisz za pomocą dezodorantu, a wtedy zobaczysz, że znajomość można zawrzeć szybciej niż wodę w czajniku.

W pracy nie obawiaj się jasno określać swoich oczekiwań. I tak nikogo one nie obchodzą. Pamiętaj, nigdy nie działaj za plecami szefa, chyba że robisz mu masaż pleców. W kontaktach ze współpracownikami trzymaj się zasady: wilk syty, owca cała, ale kury zjedzone.

W sferze finansowej czekają Cię, jak zwykle, nieograniczone możliwości. Tablet za złotówkę, garnki aluminiowe 50 proc. taniej i skrobaczka do warzyw gratis. W świecie nieograniczonych możliwości warto ograniczyć przynajmniej zaufanie.
Porada na najbliższe dni: Samo urodzenie się w znaku Byka to jeszcze nie katastrofa. Najważniejsze, żeby się drogo ubierać, wyglądać młodo i mieć najnowszą komórkę. Wówczas ludzie staną za Tobą murem, a nawet marmurem.

Szczęśliwe drzewo: bonzai
Szczęśliwy krzew: tuja
Szczęśliwy kamień na podjazd: żwir
Szczęśliwa liczba: bilion

Krzysztof Szubzda – aktor kabaretowy, satyryk, konferansjer, dziennikarz. Rozpoczynał w białostockim Kabarecie Widelec. Występował m.in. w w Kabarecie Hrabi.

Wstecz