Krzysztof Szubzda Wieści

Horoskop (z przymrużeniem oka) dla Bliźniąt

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca) są bardzo elastyczne i łatwo przystosowują się do nowego środowiska. Są idealnymi pensjonariuszami zakładów karnych. Potrafią też zjednywać sobie ludzi, wielu znanych dyktatorów było właśnie Bliźniętami.

Generalnie jednak Bliźnięta są stworzone do wyższych celów, sprawami typu „pranie, pieluchy, naczynia” zajmują się jedynie, gdy czują taką potrzebę.

Bliźnięta są ciekawe świata i pełne energii, niczym elektrownia jądrowa w Fukuyamie. Jedyną wadą Bliźniaków jest zarozumiałość, ale to wynik ich ogromnej klasy i inteligencji. Iloraz niektórych z nich da się zapisać jedynie w postaci potęgi o wielocyfrowym wykładniku. Nie wszystkie Bliźniaki wiedzą być może, o co chodzi, ale to prawda.

Bliźniakowi możesz powierzyć każdą tajemnicę. I tak nie słucha, więc nie ma groźby, że ją zdradzi. A nawet, jeśli słucha, to i tak zdradzi ją tylko w sytuacji wyższej konieczność i nigdy na trzeźwo.

Bliźnięta są bardzo modne – piją kawę z mobilnych kawiarenek rowerowych i używają słowa „tudzież”. Tudzież mają ogromną intuicję. Potrafią rozpoznać, po chmurach, kiedy będzie padać i po zegarku – kiedy przyjdzie noc.

Bliźnięta mają zwykle ogromne serce – co wynika z przesiewowych badań EKG. Lekarze przypominają by nie lekceważyć symptomów przerostu mięśnia sercowego, do których należą potliwość, kołatanie i duszność wysiłkowa.

Poza tym Bliźnięta zawsze mówią prawdę, mają cudowne geny i wyławiają największe ryby, chociaż niektórzy urodzeni w tym znaku przeklinają w obecności kobiet i depczą rzadkie gatunki roślin, ale to wszystko zależy od człowieka.

Krzysztof Szubzda – aktor kabaretowy, satyryk, konferansjer, dziennikarz. Rozpoczynał w białostockim "Kabarecie Widelec". Występował m.in. w "Kabarecie Hrabi". Na ostatniej stornie "Charakterów" prowadzi satyryczną rubrykę "Cicer cum caule".

Wstecz