MATERIAŁ PR Komunikaty

Dla psychologów, terapeutów, pedagogów

PSYCHOSYNTEZA- CYKLICZNE WARSZTATY KURSU KWALIFIKACYJNEGO (stacjonarne i korespondencyjne)

Jedyny w Polsce profesjonalny ośrodek psychosyntezy - psychologii samorealizacji / samoświadomości / psychologii z duszą zaprasza na unikalny kurs (1-3 lata), dla uzyskania nowej specjalizacji: trenera /konsultanta / coacha zrównoważonego rozwoju i zdrowia (well-being), rozwoju osobowego i transpersonalnego, lidera „jutra”. Istnieje możliwość certyfikacji międzynarodowej i znalezienia się na liście profesjonalnych psychosyntetyków. Możesz zacząć w każdym czasie.

Dostępne też 34 książki prowadzącej – w tym poradniki samoedukacji (od dzieci do biznesu).

Dzięki CYKLICZNYM WARSZTATOM KURSU KWALIFIKACYJNEGO możesz:

  • zdobyć unikalny zawód, bazujący na psychosyntezie – psychologii samorealizacji /samoświadomości, czy specjalizację w zakresie wspierania zrównoważonego (harmonijnego, całościowego) rozwoju człowieka
  • rozwinąć i rozumieć siebie lepiej, a następnie wspierać innych w ich rozwoju, być twórczym, wykonując „pracę życia” i spełniając siebie na poziomie samorealizacji
  • uczyć się psychosyntezy u profesjonalistki, będącej przykładem tego, że to działa, autorki 34 książek (rozpoczynając od dzieci, aż do biznesu)
  • wejść w krąg międzynarodowego środowiska i być rozpoznawanym, uzyskać międzynarodowe certyfikaty.


INFORMACJE I ZGŁOSZENIA: +48 609382458, instytut@psychosynteza.pl; www.psychosynteza.pl; www.wellnesscoachingps.com

PROWADZĄCA: dr Ewa Danuta Białek, długoletni naukowiec w medycynie, od 20 lat pionierka psychosyntezy w Polsce i twórczyni Instytutu Psychosyntezy®, trenerka psychosyntezy, Well-being Coach, autorka.

MIEJSCE: Warszawa

Wstecz