Wydarzenia

Dialogi Kobiet w Instytucie Gestalt

Szansa na lepsze zrozumienie kobiecej natury i odkrycie możliwości, które nam daje. Przestrzeń dla otwartej, pełnej szacunku wymiany uczuć i refleksji w małej grupie. Na uczestniczki czekają ostatnie wolne miejsca na kursie Dialogi Kobiet.

Formuła warsztatu Dialogi Kobiet stworzona została z myślą o kobietach o różnym statusie zawodowym, rodzinnym, wykształceniu. Sesje utrzymane w atmosferze szczerości i naturalności są okazją do wejścia w autentyczne relacje, doświadczania siebie nawzajem i eksplorowania kobiecej natury w wielu różnych odsłonach. Przy wsparciu prowadzącej – doświadczonej psychoterapeutki i trenerki Renaty Procak, Prezes Instytutu Gestalt, uczestniczki pracują nad rozwojem świadomości i akceptacji własnej kobiecości i seksualności oraz przygotowują się do pełniejszego wykorzystania jej potencjału na polu zawodowym i osobistym.

Kurs odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia w siedzibie Instytutu Gestalt w Krakowie. Dedykowany jest wszystkim kobietom, a w szczególności rozwijającym się zawodowo psychoterapeutkom, dążącym do poszerzania świadomości siebie w relacji z innymi kobietami.

Więcej informacji i zgłoszenia:

http://instytutgestalt.pl/szkolenia/dialogi-kobiet-kobiecosc-swiadomosc-seksualnosc/

***

Wstecz