MATERIAŁ PR Wydarzenia

Depresja nastolatków. Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać

Serdecznie zapraszamy na spotkanie "Depresja nastolatków. Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać" połączone z premierą książki autorstwa Konrada Ambroziaka, Artura Kołakowskiego i Klaudii Siwek (GWP, 2018).

Depresja nie jest chorobą, która dotyka jedynie dorosłych. Zapadają na nią również nastolatki, a czasem nawet dzieci. Statystyki pokazują, że problem ten drastycznie się nasila. Czas najwyższy zacząć o tym głośno mówić i - co najważniejsze - zacząć temu przeciwdziałać.

W trakcie spotkania oprócz wystąpień autorów, którzy opowiedzą nam o obecnej sytuacji dot. zdrowia psychicznego polskich dzieci i nastolatków, wysłuchamy również poruszającej historii p. Amelii Gruszczyńskiej - nastolatki, której udało się pokonać depresję, założycielki Porcelanowych Aniołków oraz organizatorki akcji społecznych i charytatywnych.

Będzie również możliwość zadawania pytań wszystkim prelegentom, zapoznania się na spokojnie z publikacją i nabycia jej w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji o samej książce - tutaj. 

Zapraszamy rodziców, nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów, studentów, miłośników psychologii i oczywiście - młodzież.

Wstęp wolny.
Do zobaczenia!

Gdzie i kiedy?

11 kwietnia w godzinach 17:30 - 19:00
Akademia Pedagogiki Specjalnej (Aula A na parterze w budynku C) ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Ochota, Warszawa

 

Wstecz