(red) Psychowieści

Cykl spotkań naukowych: W ZWIĄZKU Z RODZINĄ

Poznaj moich rodziców - o budowaniu relacji z przyszłymi teściami. Spotkanie poprowadzi: Sylwia Sitkowska - psycholog, psychoterapeuta.

Zapraszamy na majowe spotkanie, zamykające tegoroczną edycję cyklu spotkań "W związku z Rodziną", organizowanych przez SKN Dialog. To już ostatnia szansa, aby wysłuchać, co o naszych związkach i relacjach rodzinnych mówią specjaliści z dziedziny psychologii. Tym razem na warsztat zostaną wzięci teściowie. I to nie tylko w przenośni, bo 11 maja odbędzie się otwarty warsztat, na którym razem z psychoterapeutką Warszawskiego Centrum Psychoterapii, Justyną Kaczmarczyk, zastanowimy się, jak możemy odczytywać ukryte znaki wysyłane nam przez rodzinę partnera podczas pierwszego spotkania. 

Natomiast dzień wcześniej, 10 maja, zapraszamy na wprowadzenie teoretyczne i wykład "Poznaj moich rodziców", podczas którego porozmawiamy z Panią Sylwią Sitkowską - psycholożką i psychoterapeutką z Kawiarni Terapeutycznej, o ty, czego spodziewać się po pierwszym spotkaniu z naszymi przyszłymi teściami, jakie ma ono znaczenie dla naszej dalszej relacji i na co warto zwrócić podczas niego uwagę.

Oba wydarzenia są bezpłatne i odbywają się na Wydziale Psychologii UW przy ulicy Stawki 5/7. Obowiązują zapisy. Więcej szczegółów na stronach wydarzeń: 

WYKŁAD 10 MAJA:

https://www.facebook.com/events/206091856563068/?fref=ts

WYKŁAD 11 MAJA: 

https://www.facebook.com/events/1696678743969852/?fref=ts

 

Wstecz