MATERIAŁ PR Komunikaty

SZKOŁA COACHÓW PROSPERITY- Szkoła Coachingu Nowej Generacji.

Jeśli jesteś niezadowolony z tego, co robisz i pragniesz więcej radości w życiu, jeśli lubisz pomagać innym i chciałbyś, to robić odpowiedzialnie i profesjonalnie, jeśli nareszcie masz odwagę zrobić coś dla siebie – zapraszamy.

MATERIAŁ PR

COACHING/SZKOLENIA

EDYCJE 2016: Warszawa, Wrocław, Gdynia, Kraków

SZKOŁA COACHÓW PROSPERITY- Szkoła Coachingu Nowej Generacji.
 
Najbardziej praktyczny certyfikowany program szkoleniowy.

Jeśli jesteś niezadowolony z tego, co robisz i pragniesz więcej radości w życiu, jeśli lubisz pomagać innym i chciałbyś, to robić odpowiedzialnie i profesjonalnie, jeśli nareszcie masz odwagę zrobić coś dla siebie – zapraszamy. Zrób pierwszy krok do zmiany Swojego życia.


Pomożemy Ci zdobyć nowy zawód. Pokażemy Ci krok po kroku, jak dobrze zacząć, by skutecznie pomagać innym i zarabiać dobre pieniądze. Praktycznie poznasz unikalne modele i narzędzia coachingu nowej generacji. Na zawsze odmienisz Swoje życie osobiste i zawodowe. 


Prowadząca: Irena Sowińska – Ekspertka Coachingu Nowej Generacji, Twórczyni Metody Prosperity Coaching®  i Szkoły Coachów Prosperity.


Limit miejsc -10 osób w grupie. Przywileje dla osób 40+

Informacje i zgłoszenia: Instytut Prosperity, tel.:(22) 302 26 66; 570 570 542, ab@instytutprosperity.pl  www.instytutprosperity.pl

Wstecz