Wydarzenia

Charaktery na Targach Książki w Krakowie!

Na XX Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie nie zabraknie Wydawnictwa Charaktery!

W tym roku dołączamy do akcji "Książka za książkę", do której Was serdecznie zapraszamy. Akcja daje możliwość nabycia taniej nowych książek - każdy, kto odda książkę na targowym stoisku akcji (sala konferencyjna Praga B), otrzyma w prezencie m.in. kupon rabatowy na zakup nowych tytułów, honorowany na stoiskach wydawnictw, które przyłączą się do „Książki za książkę”

1 kupon rabatowy to 1 nowa książka taniej!

My od siebie oferujemy aż 30% rabatu na wszystkie książki znajdujące się na naszym stoisku plus dodatkowo 5 % dla okaziciela kuponu.

Zapraszamy na warsztaty dla nauczycieli!

Redakcja miesięcznika psychologicznego „Charaktery” oraz magazyn „Psychologia w Szkole” i Instytut Psychologii i Edukacji „Charaktery” serdecznie zapraszają nauczycieli, psychologów, pedagogów i bibliotekarzy na warsztaty
„Żyć, czy przeżyć w szkole? – jak wykorzystać najnowszą wiedzę psychologiczną do efektywnej nauki i radzenia sobie ze szkolnym stresem”

Spotkanie odbędzie się 29.10.2016 w Sali Seminaryjnej LWÓW A podczas XX Targów Książki w Krakowie w godz. 16.00-17.00 ul. Galicyjska 9 (boczna od ul. Centralnej). WSTĘP JEST WOLNY!
Zajęcia poprowadzi dr Sławomir Trusz

Do zobaczenia na targach!

Wstecz