MATERIAŁ PR Komunikaty

Buslav debiutuje, album już w sklepach!

Długo oczekiwany debiutancki album Buslava ujrzał światło dzienne, krążek zatytułowany po prostu "Buslav" od dzisiaj dostępny jest w sklepach oraz w serwisach digitalnych.

W dniu sklepowej premiery w sieci pojawiła się również live sesja zrealizowana do trzeciego singla z płyty, utworu ‘Tysiąc’. Ta jedna z dwóch polskojęzycznych piosenek na płycie już wkrótce zostanie zobrazowana teledyskiem wg. pomysłu i w reżyserii Dawida Ogrodnika.Tu można zobaczyć wersję live:

Buslav - multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięk.W związku z premierą płyty artysta rusza w trasę koncertową w ramach której odwiedzi:


7.10 Stodoła, Warszawa


15.10 Alchemia, Kraków


21.10 Remedium, Sosnowiec


6.11 CK, Łomianki


10.11 Meskalina, Poznań


11.11 RCK, Rogoźno


18.11 Świecie, OKSiR


19.11 Rotunda Północna, Szczecin


25.11 Dwór Artusa, Toruń


26.11 Klubogaleria Arte, Olsztyn


3.12 RCK, Kołobrzeg


9.12 Polskie Radio, Rzeszów


10.12 Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, PrzemyślBuslav na facebooku


Warner Music Poland na facebooku

Wstecz