MATERIAŁ PR Komunikaty

Bielizna na noc poślubną

Kreacja ślubna to nie tylko suknia, welon czy buty – równie ważne jest to, co Panna Młoda ma tego dnia pod spodem. Jak wybierać bieliznę na noc poślubną, by czuć się komfortowo, seksownie i zaskoczyć przyszłego małżonka? Poniżej kilka przydatnych porad.

Stosowna kolorystyka

Większość Panien Młodych decyduje się na bieliznę w odcieniach bieli, beżu lub ecru. Trudno się temu dziwić – biel symbolizuje bowiem czystość i dziewictwo. Nieco bardziej odważne panie stawiają natomiast na czerwień, która świetnie kontrastuje z romantycznym charakterem sukni i pozwala na pokazanie gorącego temperamentu. Kolorystykę tego typu bielizny warto dopasować także do tego, w jaki sposób świeżo poślubieni małżonkowie chcą spędzić tą noc – romantycznie (dla wielu par jest to przecież ich pierwszy raz) czy może bardziej namiętnie.

Krój bielizny na noc poślubnej

Zdecydowana większość kobiet w dniu swojego ślubu zakłada sznurowany gorset, który nie tylko podkreśla biust, lecz także zachwyca i rozgrzewa do czerwoności każdego mężczyznę. Spora część z nich decyduje się na równie efektowny półgorset. Niemałą popularnością cieszą się również niezwykle zmysłowe i kokieteryjne przezroczyste halki oraz koronkowe koszulki. Wiele panien młodych preferuje klasyczne, dwuczęściowe komplety, które uzupełnić można przy pomocy pasa do pończoch czy podwiązki, która bardzo często wykorzystywana jest podczas oczepin. Warto zaopatrzyć się także w seksowny, satynowy szlafrok, który założyć można po gorącej nocy na pierwsze śniadanie z mężem.

Atmosfera podczas nocy poślubnej

W czasie nocy poślubnej ważny jest nie tylko seksowny strój, lecz także odpowiednia atmosfera. Zmysłowości nadadzą temu niezwykłemu momentowi świece lub kadzidełka o zmysłowym zapachu, romantyczna muzyka, rozsypane płatki kwiatów i butelka ulubionego wina czy szampana. Tak zaaranżowany wieczór z pewnością zapadnie każdej młodej parze w pamięci na długie lata.

Ponad 3000 modeli sexy bielizny w SiSi.pl - kliknij!

Wstecz