MATERIAŁ PR Wydarzenia

Bezpłatne Seminarium z Psychoterapii

Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii zaprasza na bezpłatne i otwarte dla wszystkich Seminarium z Psychoterapii, które odbędzie się 11 maja o godzinie 15:00 w siedzibie Uniwersytetu SWPS w Warszawie (sala S 303).

Po seminarium uczestnicy spotkania otrzymają na życzenie zaświadczenie o uczestnictwie (dla osób, które podczas seminarium wyrażą na to chęć).

Plan i tematy wystąpień:

  • godzina 15:00 - rozpoczęcie: przywitanie uczestników, sprawy organizacyjne

  • godzina 15:05 - 16:20 - mgr Jarosław Gliszczyński: "Przestrzeń psychoterapii - czym jest i jak ją kształtować?"

  • godzina 16:20 - 16:30 - przerwa

  • godzina 16:30 - 17:30 - mgr Tomasz Kudelski: "Postawa analityczna - czynnik zmiany w psychoterapii"

  • godzina 17:30 - 17:40 - przerwa

  • godzina 17:40 - 18:40 - dr Witold Simon: "Bycie przy sobie w chaotycznym świecie - perspektywa egzystencjalna"

  • godzina 18:40 - zakończenie: Podpisywanie i wydawanie zaświadczeń


Prelegenci:

mgr Jarosław Gliszczyński

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, dyplomowany terapeuta psychodramy, certyfikowany psychoterapeuta European Association of Psychotherapy. Jest współtwórcą i wiceprzewodniczącym Polskiego Instytutu Psychodramy, przewodniczącym śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów, pracuje w Ośrodku Leczenia Nerwic I Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach. 


mgr Tomasz Kudelski

Psychoanalityk szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoterapeuta psychoanalityczny, superwizor i terapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, analityk grupowy, superwizor i analityk szkoleniowy Instytutu Analizy Grupowej "Rasztów". Prowadzi praktykę prywatną w Warszawie. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Prowadzi superwizje, seminaria, a także wykłady z zakresu psychoanalizy oraz psychoterapii psychoanalitycznej. Obszarem jego szczególnych zainteresowań jest teoria W.R. Biona i jej zastosowanie w indywidualnej i grupowej pracy klinicznej.

dr Witold Simon

Psychiatra I psychoterapeuta. Posiada certyfikat superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Były adiunkt w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii I Neurologii. W latach 2007-2010 - wizytujący profesor w Brigham Young University w Stanach Zjednoczonych. Certyfikowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, European Association of Psychotherapy, American Group Psychotherapy Association oraz New Experience for Survivors of Trauma. Członek Society of Psychotherapy Research. Stypendysta Fundacji Fulbrighta, Fundacji Batorego, Projektu Leonardo da Vinci oraz Centrum Davida M. Kennedy'ego.

Więcej informacji: http://www.fundacja-wroclaw.org/aktualnosci/bezplatne-seminarium-z-psychoterapii-warszawa-11-maja-2018-191

Wstecz