(red) Wydarzenia

Aktualia 2018

„Chcesz o tym porozmawiać?”, to hasło XXV Ogólnopolskiej Konferencji Aktualności Psychologicznych Aktualia 2018, która odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie.

Na przestrzeni ćwierć wieku wydarzenie skupiało wybitnych specjalistów z zakresu psychologii i dziedzin pokrewnych, w obecnym roku pragniemy pochylić się nad zagadnieniami związanymi z problemami zdrowia psychicznego, uzależnieniami behawioralnymi, relacjami interpersonalnym oraz seksualnością człowieka.

Wśród prelegentów, których będzie można wysłuchać pierwszego dnia są: prof. dr hab. Jan Czesław Czabała, dr hab. Jan Chodkiewicz, dr hab. Wanda Zagórska prof. UKSW, mgr Agnieszka Palacz-Chrisidis. Dzień drugi, to wystąpienia między innymi dr hab. Wojciecha Otrębskiego prof. KUL i dr hab. Doroty Czyżowskiej.

Po części profesorskiej odbędą się warsztaty prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin psychologii, w których uczestniczyć będą młodzi ludzie. Trzeciego dnia Konferencji przewidziana, jest sesja referatowa i plakatowa – podczas której będą prezentować się studenci. Wydarzenie kierowane, jest do społeczności akademickich oraz wszystkich osób, które chcą poszerzyć lub zdobyć wiedzę z zakresu psychologii i dziedzin pokrewnych.
 
Patron medialny: „Charaktery”

Więcej: www.kul.pl/aktualia-2018,art_79883.html

Wstecz