Wieści

Ojciec - Wielki Człowiek

Dostrzegam przyczyny jego zachowań. Ale zawsze jedno było pewne i niezmienne: tato zawsze nam pomagał i przyjmował nasze wybory. Dzięki jego słowom: „Gdybyś tylko chciała, to możesz...” wierzę, że nie ma rzeczy, której nie mogłabym osiągnąć. Wierzę, że jeśli czegoś pragnę i będę dążyła do tego z pełną determinacją – zdobędę to.
Jestem szczęśliwym człowiekiem, również za sprawą bezwarunkowej akceptacji rodziców. Dziś jestem matką i staram się dawać pełną akceptację moim Dzieciom. Chciałabym, aby wierzyły w siebie i swoje możliwości. I żeby były szczęśliwe. Mój Tata jest schorowany i sparaliżowany, ale nawet w takiej sytuacji pokazuje, że można w sobie zachować Wielkiego Człowieka. Jest pogodny i robi wszystko, by zachować maksymalną sprawność, pomimo choroby i fizycznego cierpienia. I za to bardzo Ci, Tato, dziękuję!

– Beata
„Droga do ojca” - o niedającej się przecenić roli ojca w życiu dziecka, o tym, jak szukać drogi do niego i jak być lepszym ojcem piszą psychologowie i psychoterapeuci. Wielkim atutem książki są poruszające listy czytelników „Charakterów” nadesłane do redakcji w ramach akcji „Droga do Ojca”. Książka odpowiada na pytania:

  • Kim jest współczesny ojciec?
  • Jak się odnaleźć w nowej życiowej roli?
  • Jak zrozumieć własnego ojca?
  • Co może wzmocnić nadwątlone więzi?
  • Jak sobie poradzić z nieobecnością ojca?
ZAMÓW KSIĄŻKĘ                                                      ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z ARCHIWALNYM NUMEREM CHARATERÓW    


foto: Rustle/shutterstock.com

Wstecz