Wieści

Partnerzy serwisu Znajdź Psychologa

Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Psychological Test Laboratory Polish Psychological Association) jest obecnie największym wydawcą testów psychologicznych w Polsce publikującym narzędzia polskich i zagranicznych autorów, a także książki dotyczące diagnozy i innych praktycznych zastosowań psychologii w obszarach edukacji, zdrowia oraz pracy i organizacji. Aktualnie katalog Pracowni obejmuje ponad 100 metod już wydanych oraz kilkanaście nowych testów w zapowiedziach. Działalnością handlową zajmuje się Księgarnia Symptomy.

Specjalistom rejestrującym swoją działalność na portalu Znajdź Psychologa, Pracownia Testów Psychologicznych PTP oraz Platforma do badań komputerowych Epsilon oferuje wysoki rabat (30%) na zakup licencji na wybrane testy dostępne na platformie Epsilon.

Serwis Znajdź Psychologa to część portalu www.charaktery.eu. Jest to ogólnopolska baza usług psychologicznych, dzięki której osoby poszukujące specjalisty mogą w prosty sposób znaleźć go w swoim regionie, skontaktować się z nim czy też umówić na wizytę. 

Dla specjalistów portal Znajdź Psychologa jest miejscem, gdzie mogą promować swoją działalność - gabinet, specjalności czy oferowane usługi, napisać kilka zdań o sobie, co umożliwi dotarcie do szerszego grona odbiorców i potencjalnych klientów.

        


Wstecz