Nowa oferta wydań cyfrowych! 

 

Sam wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada: 

  • STANDARD - 1, 3,6 lub 12 wydań cyfrowych gazety (e-pub, mobi, pdf)
  • ZŁOTY - 1, 3,6 lub 12 wydań gazety (e-pub, mobi, pdf) + co miesiąc nowa książka w epub lub mobi
  • PREMIUM - 1, 3,6 lub 12 wydań gazety (e-pub, mobi, pdf) oraz w wersji na urządzenia z system iOS oraz Android+ co miesiąc ebook (e-pub, mobi) + nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu.

Aby skorzystać z promocji wpisz kod rabatowy: lato

Wykupując pakiet ZŁOTY lub PREMIUM otrzymasz jako pierwszą książkę "Pokochać siebie i zacząć żyć inaczej" - autorstwa psychoterapeutki Anny Dodziuk (opis na dole zakładki).


Po dokonaniu płatności przez system PayU otrzymasz e-mail potwierdzający dokonanie transakcji oraz e-mail z linkiem, pod którym znajdziesz zakupione e-wydanie.

Płatności z zagranicy można dokonać kartą Visa lub Mastercard albo przelewem elektronicznym (dla osób posiadających konta cyfrowe w bankach wskazanych po przejściu do strony płatności).

Uwagi techniczne:

1. By móc korzystać z plików e-pub możesz potrzebować instalacji odpowiedniego programu. Można go ściągnąć np.: stąd.

2. Do pobrania e-wydań przeznaczonych na urządzenia z systemami iOS oraz Android wymagane jest posiadanie konta w Apple ID oraz Google. 

3. Instrukcje pobrania aplikacji wymaganej dla iOS oraz Android i logowania się w niej znajdziesz poniżej:

Zamów pojedyncze e-wydanie lub prenumeratę cyfrową
w pakiecie STANDARD, ZŁOTYM lub PREMIUM

PAKIET STANDARD

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
ZAMAWIAM

PAKIET ZŁOTY

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
  • co miesiąc nowa książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
ZAMAWIAM

PAKIET PREMIUM

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf, oraz na urządzenia z systemem iOS oraz Android iOS   Android
  • co miesiąc nowa książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
  • nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu w wybranym okresie


, lub zarejestruj aby móc skorzystać z tej oferty.
Posiadasz kod rabatowy?

W SIERPNIOWYM WYDANIU:

Sierpniowe „Charaktery” z tematem, który nigdy nie przestanie być aktualny. NARCYZM - jak radzić sobie z ludźmi o takiej osobowości?

 

Wiesz jak rozpoznać narcyza? Czuje się wyjątkowy, słucha tylko siebie, czeka na pochwały, wyśmiewa sukcesy innych, a sam ciągle się przechwala, jeśli go krytykujesz - wpada w złość i frustrację. Rozpoznajesz kogoś takiego obok siebie? Przeczytaj ten tekst - podpowiadamy, jak z nim żyć, przetrwać i nie dać się zdominować.

Wszyscy lubimy stawiać na swoim. Taka jest nasza ludzka natura. Niestety mamy także tendencję do zaprzeczania faktom, które nie potwierdzają naszej opinii. Czy można jakoś zapanować nad własną stronniczością, by lepiej dogadywać się z ludźmi i ... nie irytować ich.

Masz odwagę spojrzeć na siebie bez kamuflażu, rozwiać kłamstwa - choćby najmniejsze - którymi żyjesz? Koniecznie przeczytaj genialny felieton Bogdana de Barbaro. Jak zawsze w punkt.

Kiedy niewinny drink na odstresowanie może przerodzić się w poważniejszy problem? W którym momencie powinna zapalić się nam czerwona lampka? Gdzie zaczyna się alkoholizm? Dzieje się to według jakiegoś schematu?

Dlaczego tyjemy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Bo za dużo jemy. Czasami jednak pochłaniamy jedzenie z głodu emocjonalnego - nie fizycznego. Jak to przerwać?

Kiedy boleriozę można pomylić z depresją? Jak się chronić przed ta groźną chorobą?

Mało jest związków bez dominacji. Kiedy może to być pozytywne zjawisko w relacji, a kiedy na pewno ją niszczy? Jak wyznaczać granice wzajemnego wpływu?

 

Na dokładkę

 

Rzuciła wszystko i ruszyła w świat na dwóch kółkach. Marzena Badziak opowiada o swojej niezwykłej wyprawie rowerowej dokoła świata z partnerem u boku. Przejechali 22 tysiące kilometrów, przeżyli 474 dni w drodze. Co im to dało?

To wydanie możesz kupić z już 8 książką z serii BLISKIE WSPARCIE. Tym razem proponujemy książkę znakomitej terapeutki Anny Dodziuk, która pisze o tym, co to znaczy pokochać siebie i dlaczego naprawdę warto się to zrobić.

 

O książce "Pokochać siebie i zacząć żyć inaczej"

Można zaakceptować, polubić, wreszcie pokochać siebie samego, a dzięki temu zmienić życie na lepsze, bardziej wartościowe – przekonuje w swojej książce Anna Dodziuk, znakomita psychoterapeutka. Jeżeli jednak naprawdę chcemy odmienić swoje życie, najpierw musimy zmienić sposób myślenia o sobie.

Niska samoocena to jedna z najbardziej powszechnych i najbardziej przykrych ludzkich dolegliwości. Jeżeli ktoś był niechcianym niemowlakiem, potem niechwalonym kilkulatkiem, a następnie wyśmiewanym nastolatkiem, to nic dziwnego, że źle myśli o sobie, nie dostrzega własnych zalet.

Anna Dodziuk w przystępny sposób wyjaśnia, w jaki sposób zmienić taki stan rzeczy,  a tym samym życie swoje i bliskich nam ludzi. Przekonuje, że każdy z nas ma w sobie coś niepowtarzalnego, jedynego, a przez to cudownego i pięknego. Warto w to uwierzyć, ponieważ kto bardziej kocha siebie, łatwiej i chętniej obdarza miłością innych.

 

Anna Dodziuk jest psychoterapeutką, kieruje Pracownią Psychoterapii i Psychoedukacji „Prometea” przy Stowarzyszeniu Profilaktyki Problemowej PROFIPRO. Prowadzi treningi poświęcone poczuciu własnej wartości, problemom DDA, traumom dzieciństwa, trudnościom małżeńskim i partnerskim, lękowi przed śmiercią i żałobie, a także uzależnieniom. Napisała wiele książek na temat radzenia sobie z trudną codziennością, m.in. Wstyd (Wydawnictwo Charaktery).