Wybierz pakiet cyfrowych Charakterów, który najbardziej Ci odpowiada: 

  • STANDARD - 1, 3,6 lub 12 wydań cyfrowych Charakterów (e-pub, mobi, pdf)
  • ZŁOTY - 1, 3,6 lub 12 wydań Charakterów (e-pub, mobi, pdf) + co miesiąc nowa książka w epub lub mobi
  • PREMIUM - 1, 3,6 lub 12 wydań Charakterów (e-pub, mobi, pdf) oraz w wersji na urządzenia z system: iOS oraz Android + co miesiąc ebook (e-pub, mobi) + nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu.

Wykupując pakiet ZŁOTY lub PREMIUM otrzymasz jako pierwszą książkę "Kłótnia na zgodę. Jak się spierać, żeby się zrozumieć" (opis na dole zakładki).


Po dokonaniu płatności przez system PayU otrzymasz e-mail potwierdzający dokonanie transakcji oraz e-mail z linkiem, pod którym znajdziesz zakupione e-wydanie.

Płatności z zagranicy można dokonać kartą Visa lub Mastercard albo przelewem elektronicznym (dla osób posiadających konta cyfrowe w bankach wskazanych po przejściu do strony płatności).

Faktura za zakup: Aby uzyskać fakturę za dokonany zakup, prosimy niezwłocznie po dokonaniu płatności przesłać zgłoszenie na adres: sklep@charaktery.com.pl

Uwagi techniczne:

1. By móc korzystać z plików e-pub możesz potrzebować instalacji odpowiedniego programu. Można go ściągnąć np.: stąd.

2. Do pobrania e-wydań przeznaczonych na urządzenia z systemami iOS oraz Android wymagane jest posiadanie konta w Apple ID oraz Google. 

3. Instrukcje pobrania aplikacji wymaganej dla iOS oraz Android i logowania się w niej znajdziesz poniżej:

Pobierz wersję demo (charaktery 11/2019) - epub

CH_11_2019_demo.epub (2.3 MiB)

Pobierz wersję demo (charaktery 11/2019) - mobi

CH_11_2019_demo.mobi (2.3 MiB)

Pobierz wersję demo (charaktery 11/2019) - pdf

CH_11_2019_demo.pdf (1.7 MiB)

Zamów pojedyncze e-wydanie lub prenumeratę cyfrową
w pakiecie STANDARD, ZŁOTYM lub PREMIUM

PAKIET STANDARD

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
ZAMAWIAM

PAKIET ZŁOTY

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
  • co miesiąc książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
ZAMAWIAM

PAKIET PREMIUM

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf, oraz na urządzenia z systemem iOS oraz Android iOS   Android
  • co miesiąc książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
  • nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu w wybranym okresie


, lub zarejestruj aby móc skorzystać z tej oferty.
Posiadasz kod rabatowy?

W styczniowych Charakterach: Odwaga to znaczy być sobą, w tym co myślisz, mówisz i robisz

Nieraz zamiast bronić tego, co jest dla nas ważne, dążyć do tego, na czym nam zależy, wybieramy łatwiejszą drogę – wygodną, bezpieczną, wydeptaną przez innych. Boimy się, że nie damy rady albo że inni nie zaakceptują naszej decyzji, odrzucą nas, wyśmieją. Odwaga wymaga konfrontacji z samym sobą, rozeznania własnych uczuć i wartości – a potem działania w zgodzie z nimi i stawania w ich obronie, nawet jeśli może to mieć bolesne skutki. Skąd brać taką odwagę?
PONADTO: 

Jak utrzymać związek

Wystarczy, że zgodzimy się na to, czego się nie da zmienić, i będziemy pracować nad tym, nad czym da się pracować w relacji z partnerem – uważa Paweł Droździak.

Mózg nastolatka

Wybuchowość, zmienność nastrojów, trzaskanie drzwiami – z takimi zachowaniami rodzice nastolatków spotykają się na co dzień. Joanna Śliwowska wyjaśnia, co się dzieje w mózgu nastolatka.

Tacy sami samotni

Zmęczeni codziennością szukamy iluzji kontaktu zamiast spotkania w „realu”. Sięgamy po smartfon, sprawdzamy Facebook. To jednak świat zastępczy, pogłębiający samotność – ostrzega Paweł Wojciechowski. Bliżej emocji Hilary Jacobs Hendel wyjaśnia, jak odzyskać kontakt z własnymi emocjami, nie unikając tego, co trudne i bolesne.

SPECJALNY TEKST TURNIEJOWY:

Doświadczyć niemożliwego

Gustav Kuhn przekonuje, że sztuczki magiczne nie tylko pomagają lepiej zrozumieć ludzki umysł, ale też poprawiają nastrój, motywują do nauki, a nawet uśmierzają ból. Zapraszamy uczniów do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Do zdobycia stypendia i indeksy na psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim! Zgłoszenia do Turnieju przyjmujemy do 13 lutego 2020.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


O książce "Kłótnia na zgodę. Jak się spierać, żeby się zrozumieć"

Trudno wyobrazić sobie świat ludzkich relacji bez konfliktów, sporów i kłótni. Wszędzie tam, gdzie spotykają się różne osobowości, poglądy na rzeczywistość, odmienne systemy wartości, rozbieżne interesy, kulturowe i komunikacyjne nawyki, musi dochodzić do konfrontacji i wymiany zdań. Między pracownikami w firmie, w dyskusji z przełożonym, w czasie spotkania z przyjaciółmi, między mężem i żoną, między rodzicami i dzieckiem, nawet między przedszkolakami.

Każdy konflikt może przebiegać trojako: albo po jego zakończeniu będzie jeszcze gorzej, albo nic się nie zmieni, albo też uda się osiągnąć porozumienie i doprowadzić do korzystnej zmiany w dalszych relacjach. Ta książka pomoże zrozumieć najczęstsze mechanizmy kłótni i pokaże, jak w sposób świadomy zmienić raniące i eskalujące urazy konflikty w rzeczową i otwartą rozmowę z drugim człowiekiem. W spotkanie, po którym wszyscy będziemy wygrani.

 

 

NOWOŚĆ! Charaktery w wydaniu dźwiękowym