Wybierz pakiet cyfrowych Charakterów, który najbardziej Ci odpowiada: 

 • STANDARD - 1, 3,6 lub 12 wydań cyfrowych Charakterów (e-pub, mobi, pdf)
 • ZŁOTY - 1, 3,6 lub 12 wydań Charakterów (e-pub, mobi, pdf) + co miesiąc nowa książka w epub lub mobi
 • PREMIUM - 1, 3,6 lub 12 wydań Charakterów (e-pub, mobi, pdf) oraz w wersji na urządzenia z system: iOS oraz Android + co miesiąc ebook (e-pub, mobi) + nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu.

Wykupując pakiet ZŁOTY lub PREMIUM otrzymasz jako pierwszą książkę "Zaklęcie na bycie sobą" (opis na dole zakładki).


Po dokonaniu płatności przez system PayU otrzymasz e-mail potwierdzający dokonanie transakcji oraz e-mail z linkiem, pod którym znajdziesz zakupione e-wydanie.

Płatności z zagranicy można dokonać kartą Visa lub Mastercard albo przelewem elektronicznym (dla osób posiadających konta cyfrowe w bankach wskazanych po przejściu do strony płatności).

Faktura za zakup: Aby uzyskać fakturę za dokonany zakup, prosimy niezwłocznie po dokonaniu płatności przesłać zgłoszenie na adres: sklep@charaktery.com.pl

Uwagi techniczne:

1. By móc korzystać z plików e-pub możesz potrzebować instalacji odpowiedniego programu. Można go ściągnąć np.: stąd.

2. Do pobrania e-wydań przeznaczonych na urządzenia z systemami iOS oraz Android wymagane jest posiadanie konta w Apple ID oraz Google. 

3. Instrukcje pobrania aplikacji wymaganej dla iOS oraz Android i logowania się w niej znajdziesz poniżej:

Pobierz wersję demo (charaktery 11/2019) - epub

CH_11_2019_demo.epub (2.3 MiB)

Pobierz wersję demo (charaktery 11/2019) - mobi

CH_11_2019_demo.mobi (2.3 MiB)

Pobierz wersję demo (charaktery 11/2019) - pdf

CH_11_2019_demo.pdf (1.7 MiB)

Zamów pojedyncze e-wydanie lub prenumeratę cyfrową
w pakiecie STANDARD, ZŁOTYM lub PREMIUM

PAKIET STANDARD

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
ZAMAWIAM

PAKIET ZŁOTY

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
 • co miesiąc książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
ZAMAWIAM

PAKIET PREMIUM

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf, oraz na urządzenia z systemem iOS oraz Android iOS   Android
 • co miesiąc książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
 • nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu w wybranym okresie


, lub zarejestruj aby móc skorzystać z tej oferty.
Posiadasz kod rabatowy?

W grudniowych Charakterach: Skąd czerpać nadzieję, gdy cały świat wali się...

Narastające konflikty społeczne, wojny hybrydowe, coraz większe nierówności ekonomiczne, widmo katastrofy ekologicznej i utraty pracy z powodu robotyzacji przedsiębiorstw, niepewność realnych relacji w świecie, w którym łatwiejsze wydają się relacje wirtualne... Przyszłość, i to nie tak odległa, dla wielu z nas jawi się w ciemnych barwach, budzi niepokój i odbiera nadzieję. A bez niej trudno żyć, trudno kochać i być kochanym. Skąd zatem ją czerpać, gdzie szukać nadziei i pocieszenia? Odpowiedzi na to pytanie wspólnie z „Charakterami” poszukają wybitni psychologowie, terapeuci, filozofowie, pisarze, aktorzy, działacze społeczni.

Ponadto w numerze wiele innych pasjonujących zagadnień i praktycznych wskazówek, jak przenieść wiedzę psychologiczną do codziennej praktyki, by żyło nam się lepiej.

 • Wojciech Dragan opowiada o „efekcie starszych braci”, czyli zjawisku pokazującym, że liczba starszych braci w rodzinie może mieć znaczenie dla... orientacji seksualnej mężczyzn.
 • Małgorzata Majewska pokazuje różne strategie językowe, które stosujemy po to, by... unieważnić siebie samego, ukryć własne potrzeby i pragnienia.
 • Katarzyna Lichoń-Bebłot wyjaśnia, jakie warunki musi spełnić mniejszość, by do swoich racji przekonać zdecydowaną większość.
 • Beata Wolfram-Krukowska podpowiada, jak rozpoznać, że potrzebujemy pomocy psychologicznej i znaleźć odpowiednią dla nas formę wsparcia.
 • Joachim Bauer analizuje różne postaci wstydu i tłumaczy, którego wstydu nie powinniśmy się bać ani wstydzić.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


O książce "Zaklęcie na bycie sobą"

 • Chcesz bardziej siebie polubić?
 • Chcesz mocniej bronić swojego zdania?
 • Chcesz skuteczniej wyznaczać swoje granice?
 • Chcesz lepiej zapanować nad czasem?
 • Chcesz pozostać sobą i być szczęśliwy?

To tylko niektóre z pytań stawianych przez Marię i Piotra Fijewskich. Rzecz jasna żadne z tych pytań nie pozostaje bez odpowiedzi- prostych, jasnych, trafnych...

Wspaniałe doświadczenie terapeutyczne i życiowe pozwala Autorom z życzliwością pochylać się nad kłopotami ich pacjentów, mądrze wskazywać drogi wyjścia z trudnych sytuacji, wspierać w trudnych zmianach i niełatwych decyzjach. Taka też jest ta książka: mądra, życzliwa, praktyczna i przydatna.MARIA KRÓL-FIJEWSKA- jest psychologiem klinicznym, psychoterapeutką, superwizorem psychoterapii i treningu grupowego. Stworzyła polską wersję treningu asertywności. Napisała wiele książek, m.in. Trening asertywności oraz Stanowczo, łagodnie, bez lęku.

PIOTR FIJEWSKI- jest psychologiem klinicznym, psychoterapeutą i trenerem psychologicznym, superwizorem psychoterapii i treningu grupowego. Napisał kilka poradników terapeutycznych, m.in. Jak rozwinąć skrzydła; Tajemnica pustki wewnętrznej. Stworzył formę terapii grupowej zwaną asertywnością symboliczną.

Maria i Piotr Fijewscy założyli – razem z Jolantą i Krzysztofem Jedlińskimi – Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

 

NOWOŚĆ! Charaktery w wydaniu dźwiękowym