Nowa oferta wydań cyfrowych! 

Sam wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada: 

 • STANDARD - 3,6 lub 12 pojedynczych wydań cyfrowych gazety
 • ZŁOTY - 3,6 lub 12 wydań gazety + co miesiąc nowa książka w epub lub mobi
 • PREMIUM - 3,6 lub 12 wydan gazety + co miesiąc ebook + nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu 


Ponadto, w ramach naszej specjalnej oferty, zamawiając pojedynczy numer z pakietu STANDARD,drugi taki sam zakupiony przez Ciebie produkt może otrzymać dowolnie wskazana przez Ciebie osoba! Dzięki temu możesz zupełnie za darmo sprawić bliskiej lub zupełnie obcej Ci osobie serdeczną niespodziankę!

Jeśli chcesz obdarować prenumeratą inną osobę, podaj także jej imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Wykupując pakiet ZŁOTY lub PREMIUM otrzymasz jako pierwszą książkę "Intymność" autorstwa psychologów i terapeutów Anny Golan i Andrzeja Depko (opis na dole zakładki).


Po dokonaniu płatności przez system PayU otrzymasz e-mail potwierdzający dokonanie transakcji oraz e-mail z linkiem, pod którym znajdziesz zakupione e-wydanie.

(By móc korzystać z plików e-pub możesz potrzebować instalacji odpowiedniego programu. Można go ściągnąć np.: stąd.)

Płatności z zagranicy można dokonać kartą Visa lub Mastercard albo przelewem elektronicznym (dla osób posiadających konta cyfrowe w bankach wskazanych po przejściu do strony płatności).

Zamów pojedyncze e-wydanie lub prenumeratę cyfrową
w pakiecie STANDARD, ZŁOTYM lub PREMIUM

PAKIET STANDARD

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
ZAMAWIAM

PAKIET ZŁOTY

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
 • co miesiąc nowa książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
ZAMAWIAM

PAKIET PREMIUM

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
 • co miesiąc nowa książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
 • nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu w wybranym okresie


, lub zarejestruj aby móc skorzystać z tej oferty.
Posiadasz kod rabatowy?

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA:

LUB


 

W MARCOWYM WYDANIU:

Stres może być dobry? A cieszy się taką złą sławą.... Zapraszamy do marcowych „Charakterów”! 

Stres jest w naszym życiu nieunikniony. Nie jesteśmy w stanie go wyeliminować. Żyjemy pod presją, ścigamy się z czasem, chcemy więcej i szybciej, a przy tym narażeni jesteśmy na ocenę, która także jest generatorem stresu. W marcowym numerze podpowiadamy, jak czerpać korzyści ze stresu - skoro i tak jest naszym nieodłącznym towarzyszem życiowej podróży.

Co więcej w numerze?

 • Czy istnieje jeszcze życie pozacyfrowe? Czy spedziłeś choć jeden dzień bez telefonu? Godzinę? 
Jak mądrze korzystać ze smartfona, by nie rządził naszym życiem? Odpowiedzi szukamy w nowym cyklu o chorobie XXI wieku - uzależnieniu od smartfonów.
 • W kolejnej odsłonie porad małżeńskich psychologowie Anna i Krzysztof Srebrni tłumaczą, co dzieje się w związku, gdy jedno osiąga sukces, a drugie niekoniecznie.
 • Jesteśmy zaprogramowani na dążenie do szczęścia, ale czy potrafisz być szczęśliwy najpierw sam ze sobą? O tym Tobias Esch.
 • To ważne! Przełamujemy wstyd i zdejmujemy winę z ofiar molestowania seksualnego. Słyszałeś/aś o #MeToo? W marcowym numerze już kolejny artykuł z cyklu o przemocy seksualnej.
 • W imię posłuszeństwa ludzie nadal są gotowi zrobić właściwie wszystko. O słynnych badaniach Stanleya Miligrama piszą Dariusz Doliński i Tomasz Grzyb.
 • Jaki mam typ umysłu? To warto wiedzieć, by przekonać się, jakie są nasze preferencje, a na co lepiej w życiu uważać.
 • Dlaczego wspinamy się igrając z życiem? Co takiego ciągnie nas w niebezpieczne góry... Iwona Aleksandra hałgas przemierza Alpy w odpowiedzi na to pytanie.

 
Z marcowym numerem czytasz „Style życia” - dodatkowe 32 strony psychologii dla całej rodziny. Co tym razem dla Ciebie przygotowaliśmy?

 • Jako nastolatek stracił wzrok, ale postanowił walczyć o swoje życie. nasz kolejny bohater Ryszard Pożar opowiada o tym, jak „został i nadal marzy”.
 • Dzieci odchowane? Stabilna praca? To bierz się za siebie! Na zmianę stylu życia nigdy nie jest za późno. Masz w sobie Fighterkę!
 • Narodziny dziecka w domu. Czy to lepsze rozwiązanie niż szpitalna porodówka?
 • Holenderskie sposoby na wychowywanie mądrych i szczęśliwych dzieci. Czyli jakie?
 • Tanie i zdrowe domowe kosmetyki. Nie uczulą Cię i nie wydasz na nie fortuny. Sprawdź przepisy.

W marcowym numerze czeka na Was jeszcze wiele innych cennych informacji i artykułów. Sprawdźcie sami!

O książce "INTYMNOŚĆ" :

Cntymnie – czyli sekretnie, poufnie, blisko. Marzymy o takich spotkaniach, o takich chwilach, spędzanych z najbliższą osobą. Wyobrażamy je sobie na wszystkie możliwe sposoby, cieszymy się ich perspektywą. I bywa, że te wszystkie plany i pragnienia spełniają się, a wtedy jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Ale bywa też – i to, niestety, coraz częściej – że na planach się kończy lub zaczyna brakować energii, aby do takich chwil doprowadzać. Wtedy odsuwamy się od siebie, popadamy w rutynę.

Czy można odzyskać ten świat tylko dla dwojga? Czy można odbudować intymność? Zdecydowanie tak! Anna Golan i Andrzej Depko, doskonali specjaliści od problemów z bliskością, dowodzą, że z bliskości i z seksu można czerpać radość bez względu na wiek i długość trwania związku.

Tak, potrzeba do tego trochę wysiłku, chęci do współpracy, a przede wszystkim wzajemnego zaufania, ale dzięki temu stanie się coś nadzwyczajnego – znowu będziemy cieszyć się sobą nawzajem.

Anna Golan jest psychologiem i seksuologiem klinicznym. Prowadzi terapię par i osób zmagających się z problemami seksualnymi (www.psychoterapiawarszawa.com.pl).

Dr Andrzej Depko jest seksuologiem i neurologiem, superwizorem psychoterapii zaburzeń seksualnych Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, a także certyfikowanym seksuologiem sądowym. Prezes Fundacji Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza, autor książek Pytania do seksuologa, Kochaj się długo i zdrowo, Love story nastolatka. 100 pytań o seks.