Nowa oferta wydań cyfrowych! 

Sam wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada: 

 • STANDARD - 1, 3,6 lub 12 wydań cyfrowych gazety
 • ZŁOTY - 1, 3,6 lub 12 wydań gazety + co miesiąc nowa książka w epub lub mobi
 • PREMIUM - 1, 3,6 lub 12 wydań gazety + co miesiąc ebook + nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu 

Wykupując pakiet ZŁOTY lub PREMIUM otrzymasz jako pierwszą książkę "Matki dorosłych dzieci. Jak dobrze i mądrze towarzyszyć córkom i synom" - autorstwa psychoterapeutki Lidii Mieścickiej.(opis na dole zakładki).


Po dokonaniu płatności przez system PayU otrzymasz e-mail potwierdzający dokonanie transakcji oraz e-mail z linkiem, pod którym znajdziesz zakupione e-wydanie.

(By móc korzystać z plików e-pub możesz potrzebować instalacji odpowiedniego programu. Można go ściągnąć np.: stąd.)

Płatności z zagranicy można dokonać kartą Visa lub Mastercard albo przelewem elektronicznym (dla osób posiadających konta cyfrowe w bankach wskazanych po przejściu do strony płatności).

Zamów pojedyncze e-wydanie lub prenumeratę cyfrową
w pakiecie STANDARD, ZŁOTYM lub PREMIUM

PAKIET STANDARD

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
ZAMAWIAM

PAKIET ZŁOTY

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
 • co miesiąc nowa książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
ZAMAWIAM

PAKIET PREMIUM

 • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
 • co miesiąc nowa książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
 • nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu w wybranym okresie


, lub zarejestruj aby móc skorzystać z tej oferty.
Posiadasz kod rabatowy?

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA:

LUB


 

W LIPCOWYM WYDANIU:

Buduj uznanie we własnych oczach! Nikt nie powinien mówić Ci, kim masz być . Zabiegając o to, by świat Ciebie dostrzegł i polubił, ytacisz radość życia, oddajesz innym kontrolę nad nim. Nauczymy Cię, jak odzyskać panowanie nad sobą i swoim światem.

 • Jak korzystać z serwisów i aplikacji randkowych i uniknąć pułapek. Czy to w ogóle bezpieczne? Bo przecież w aplikacji zawsze można wcisnąć przycisk „usuń’, tylko co wtedy, gdy zaangażujemy się za mocno...
 • Z czerwonego talerza zjesz mniej - dasz wiarę?! Czym zajmuje się gastrofizyka i dlaczego oświetlenie i kształt talerza mają tak ogromne znaczenie?
 • „Patrzyłem, ale nie widziałem” - to jeden z najczęstszych powodów wypadków drogowych z udziałem samochodu i roweru. Czym jest ślepota uwagowa i jak sobie z nią radzić?
 • Błędy, które prowadzą wprost do celu. Pokażemy Ci, jak przestać się bać porażek! Spojrzysz na nie zupełnie inaczej.
 • Wszystkie w jego rękach! Dosłownie.....Dariusz Krawczyk opowiada, jak w Londynie założył modne salony fryzjerskie, w których bywa nawet Clint Eastwood.
 • Dlaczego ciągnie nas do złego? Co przeszkadza nam być uczciwymi ludźmi? Taka nasza natura, czy chodzi o coś innego...?
 • 7 sposobów na wewnętrzną moc - czyli skąd czerpać siłę, gdy tak bardzo się nie chce i jak robić to, co naprawdę jest ważne.
 • Lubisz i chcesz pomagać? To bardzo pięknie, ale musisz nauczyć się rozpoznawać, kiedy pomóc, a kiedy odmówić - inaczej ludzie wejdą Ci na głowę. Pomożemy Ci pracować nad asertywnością.
 • Samotni egoiści? Jacy naprawdę są jedynacy?
 •  Wakacje od seksu - czyli dlaczego czasami choć chcemy to nie możemy... a namiętny urlop odchodzi w niepamięć?
 • Najbardziej samotny z pisarzy - Edward Stachura oczami Jerzego Plutowicza.

 

O książce "Matki dorosłych dzieci. Jak mądrze i dobrze towarzyszyć córkom i synom"

Znana terapeutka w oparciu o osobiste i zawodowe doświadczenia dzieli się dojrzałą i wyrozumiałą refleksją o realnych problemach, jakie pojawiają się w relacjach rodziców z dorosłymi, usamodzielniającymi się dziećmi.

Pisze o ich dorastaniu i dojrzewaniu, o pierwszych miłościach, o chwili, gdy zamierzają opuścić rodzinne gniazdo, dokonują wyboru partnera, rozpoczynają życie seksualne, zawierają małżeństwa, przeżywają kryzysy i rozstania, sami zostają rodzicami. O ich miejscu w łańcuchu pokoleń, o dziedziczonych i przekazywanych w rodzinie wartościach i normach, o uzgadnianiu i przekształcaniu stylów bycia i życia.

To książka o wrażliwym towarzyszeniu dzieciom w dobrych i trudniejszych chwilach, o wysiłku rozumienia i zgody na odrębność pokoleń, to świadectwo szacunku okazywanego każdemu i – przede wszystkim – książka o mądrej miłości.
Lektura dla dziadków, rodziców, dzieci, wnuków i teściów.
 
Lidia Mieścicka jest psychiatrą i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej, w której łączy profesjonalne podejście z ciepłym, osobistym stosunkiem do pacjentów. W 1972 roku była współzałożycielką Ośrodka Terapii i Rozwoju Osobowości (słynne OTiRO), którym kierowała przez kilka lat. To pierwszy w Polsce oddział, w którym psychoterapię mogli przejść młodzi ludzie w wieku od 18 do 30 lat,
a ich terapeutami były dzisiejsze gwiazdy polskiej psychoterapii. W ciągu wielu lat pracy przez jej gabinet przewinęło się kilka pokoleń młodych ludzi, a także ich rodziców. Ma dwie dorosłe córki – obie z wykształceniem psychologicznym – i pięcioro wnuków. Jej hobby to dzieci, zwierzęta i ogród.