Sam wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada: 

  • STANDARD - 1, 3,6 lub 12 wydań cyfrowych gazety (e-pub, mobi, pdf)
  • ZŁOTY - 1, 3,6 lub 12 wydań gazety (e-pub, mobi, pdf) + co miesiąc nowa książka w epub lub mobi
  • PREMIUM - 1, 3,6 lub 12 wydań gazety (e-pub, mobi, pdf) oraz w wersji na urządzenia z system: iOS oraz Android + co miesiąc ebook (e-pub, mobi) + nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu.

ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI WPISZ KOD RABATOWY:

59

Wykupując pakiet ZŁOTY lub PREMIUM otrzymasz jako pierwszą książkę "Dobry sen. Jak zasnąć i spać by wypocząć" (opis na dole zakładki).


Po dokonaniu płatności przez system PayU otrzymasz e-mail potwierdzający dokonanie transakcji oraz e-mail z linkiem, pod którym znajdziesz zakupione e-wydanie.

Płatności z zagranicy można dokonać kartą Visa lub Mastercard albo przelewem elektronicznym (dla osób posiadających konta cyfrowe w bankach wskazanych po przejściu do strony płatności).

Uwagi techniczne:

1. By móc korzystać z plików e-pub możesz potrzebować instalacji odpowiedniego programu. Można go ściągnąć np.: stąd.

2. Do pobrania e-wydań przeznaczonych na urządzenia z systemami iOS oraz Android wymagane jest posiadanie konta w Apple ID oraz Google. 

3. Instrukcje pobrania aplikacji wymaganej dla iOS oraz Android i logowania się w niej znajdziesz poniżej:

Zamów pojedyncze e-wydanie lub prenumeratę cyfrową
w pakiecie STANDARD, ZŁOTYM lub PREMIUM

PAKIET STANDARD

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
ZAMAWIAM

PAKIET ZŁOTY

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf.
  • co miesiąc książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
ZAMAWIAM

PAKIET PREMIUM

  • treści z papierowych wydań „Charakterów” dostępne w wersji epub, mobi, pdf, oraz na urządzenia z systemem iOS oraz Android iOS   Android
  • co miesiąc książka (e-book) Wydawnictwa Charaktery w pakiecie!
  • nielimitowany dostęp do wszystkich treści na portalu charaktery.eu w wybranym okresie


, lub zarejestruj aby móc skorzystać z tej oferty.
Posiadasz kod rabatowy?

W MAJOWYM NUMERZE: O KOBIETACH, KTÓRE NIE CIERPIĄ SWEGO CIAŁA – a ciało mówi więcej niż myśli i słowa

Jedno z amerykańskich badań wykazało, że kobiety myślą źle o swoim wyglądzie średnio 13 razy dziennie, a przynajmniej raz dziennie czują, że nienawidzą swojego ciała. A przecież ciało chce się z nami zaprzyjaźnić, mówi, co nam nie służy, podpowiada, czemu warto poświęcić więcej troski i uwagi. Jest mądre i cierpliwe. Dlaczego zatem zagłuszamy jego sygnały? Jak odnaleźć drogę do własnego ciała i zaufać jego mądrości?

A PONADTO:
    •      Po czym poznać dobrego terapeutę
    •      Trening pamięci dla każdego – porady mistrza w zapamiętywaniu
    •      Jak nowe technologie pomagają wykryć początki choroby Alzheimera

 

O książce "Dobry sen"

Często traktujemy sen jak przeciwnika, który zabiera nam czas. Złości nas, gdy domaga się swoich praw, nie licząc się z naszymi pomysłami i kalendarzem zobowiązań. Skoro na dłuższą metę i tak racja będzie po jego stronie, może lepiej dogadać się  z nim? Potraktować go jak troskliwego opiekuna, który ma nam wiele do zaoferowania? Wsłuchać się, co ma nam do powiedzenia na temat naszego życia, sposobu naszej pracy, odżywiania, zmęczenia, przepracowania, naszego zdrowia? Nie zapominajmy, że sen jest tą dziedziną naszego życia, na którą możemy mieć realny i natychmiastowy wpływ.

Książka Dobry sen przynosi teksty specjalistów z różnych dziedzin, oparte na najnowszych wynikach badań i opisujące w różnych aspektach problematykę związaną z jakością snu. Zadbaliśmy o aspekt praktyczny i pokazanie, jak dużo sami możemy zdziałać, aby spać lepiej, a dzięki temu pełniej i efektywniej funkcjonować.
Sen chce twojego dobra. Abyś był wypoczęty, pełen energii i pomysłów. Abyś się nie zamartwiał. Abyś odpoczywał, by pracować z radością. Abyś
lepiej żył.
Zaprzyjaźnij się ze swoim snem. 

NOWOŚĆ! Charaktery w wydaniu dźwiękowym