Jaka jest oferta serwisu?

Na nowym serwisie dostępne są artykuły z papierowych wydań Charakterów, Psychologii Dziś, magazynów Medytacja oraz Psychologia w Szkole, a także materiały specjalnie przygotowywane dla serwisu charaktery.eu. Część artykułów jest płatna.

Jak uzyskać dostęp do płatnych treści?

Aby uzyskać dostęp do płatnych treści, musisz założyć konto na naszym serwisie. Następnie wejść na dowolny płatny tekst. Pod pierwszym akapitem pojawi się ramka, gdzie będziesz mógł wybrać interesującą cię ofertę.
Możesz wykupić jednorazowy dostęp do płatnych treści, w ramach którego uzyskasz dostęp do 5 dowolnych, płatnych artykułów na naszej stronie.

Jak mogę zrealizować płatność?

Nasza strona akceptuje płatności poprzez system PayU.

Jak długo mam dostęp do płatnych treści?

Jeśli wykupiłeś dostęp do 5 tekstów, to każdy tekst, który wybierzesz w ramach zestawu dostępu będziesz miał na zawsze. Linki do takich tekstów znajdziesz na stronie swojego profilu w zakładce „moja półka”.

Czy muszę mieć dostęp do internetu, aby korzystać z wykupionych tekstów?

Tak.

Na jakich urządzeniach mogę używać serwisu?

Na zdecydowanej większości. Obsługujemy stacjonarne komputery PC, Mac, MacBooki, laptopy, tablety, smartfony i e-czytniki. Dobrze jeśli używasz w miarę aktualnej przeglądarki www z włączoną obsługą javascriptu. By móc korzystać z plików e-pub potrzebujesz również odpowiedniego programu, który możesz ściągnąć np.: stąd