Teksty z kategorii: inne str. 8

Mów mi STED

Pamiętam, jak szli Nowym Światem – on, Zyta i Junior, ubrani barwnie, byli tak inni od schludnych, jednobarwnych przechodniów, oglądających się z zaciekawieniem za tą kolorową trójką.

fot. Joanna Różycka-Tran

Dzieci patrzą na Wschód

Dzieci wchodzą w inną kulturę naturalnie, nawet nie zauważając, że gdzieś wchodzą. Nie oczekują, że świat dopasuje się do nich. Przyjmują go takim, jaki jest, podobnie jak buddyjscy mnisi zen.

fot: stocknroll/istockphoto

Krzyżówka z charakterem 07/2018

Oto rozwiązanie krzyżówki z lipcowych "Charakterów". Spośród osób, które nadesłały prawidłowe rozwiązania, wybraliśmy jedną, która otrzyma upominek, zaś osoba która zrobiła to jako pierwsza otrzyma nagrodę.

"Obietnica poranka" - w kinach od 20 lipca!

Studium wyjątkowej relacji matki z synem w najnowszym filmie Erica Barbiera.

foto:istock

Regulamin konkursu "Bagaż uczuć"

Zrób sobie fotkę ze swoim bagażem uczuć i weź udział w konkursie. Do wygrania weekendowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu!

Dzieci uwolnione z jaskini

Dwunastu zawodników klubu piłkarskiego w wieku od 11 do 16 lat weszło do jaskini Tham Luang Nang Non na północy Tajlandii 23 czerwca. Ulewa odcięła ich od świata. 

Il. Marcin Muszalski

Zielnik ludzkich słabości

Historie pacjentów przedstawione przez Janeta przypominają strony jego zielnika, tyle że opisy bogactwa flory zastępują opisy ludzkich przeżyć.

foto:istock

Czy zachowanie bramkarza 
można przewidzieć?

Czy zawodnik oddający rzut karny jest w stanie przewidzieć zachowanie bramkarza?