Teksty z kategorii: inne str. 6

fot: stocknroll/istockphoto

Krzyżówka z charakterem 12/2018

Oto rozwiązanie krzyżówki z grudniowych Charakterów". Spośród osób, które nadesłały prawidłowe rozwiązania, wybraliśmy jedną, która otrzyma upominek, zaś osoba która zrobiła to jako pierwsza otrzyma nagrodę.

Płomienie - konkurs!

Dla wielbicieli dobrego kina mamy 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu "Płomienie", który odbędzie się 19 grudnia (środa) o godzinie 18:00 w warszawskim kinie Elektronik.

fot. materiały prasowe Kino Świat

Fuga czyli ucieczka

Drugi film fabularny Agnieszki Smoczyńskiej, reżyserki wielokrotnie nagradzanych „Córek Dancingu”, już w kinach.

fot. Getty Images Poland

Obrazy, które kocha świat

Nie spocząłem na laurach. Samouwielbienie to nie moja bajka. Codziennie wstaję i tworzę. Mam głód, gorączkę robienia czegoś nowego.

Czekając na szóste słońce

Pojechałam do Meksyku szukać Boga, a znalazłam człowieka. Wierzę w ludzi, w dobro międzyludzkie. Wierzę, że jeśli Bóg istnieje, to jest w tej niewielkiej przestrzeni między nami.

„Charaktery” do słuchania

Do tej pory mogliście czytać „Charaktery” w wersji papierowej oraz w kilku formatach cyfrowych. Teraz przygotowaliśmy dla Was także wersję audio.

fot: stocknroll/istockphoto

Krzyżówka z charakterem 11/2018

Oto rozwiązanie krzyżówki z listopadowych Charakterów". Spośród osób, które nadesłały prawidłowe rozwiązania, wybraliśmy jedną, która otrzyma upominek, zaś osoba która zrobiła to jako pierwsza otrzyma nagrodę.

„Ajka” - konkurs!

Dla wielbicieli dobrego kina mamy 20 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu "Ajka", który odbędzie się 27 listopada o godzinie 19:30 w warszawskim kinie Luna.