Teksty z kategorii: inne str. 5

fot. Karsten Thormaehln

Inaczej myśleć, odczuwać, pragnąć

W życiu towarzyszą nam ukryte lęki i podskórny niepokój, jesteśmy pełni chaotycznych oczekiwań i nadziei, dlatego wsłuchanie się w swoje wewnętrzne drgania mogłoby zbliżyć nas do siebie samych. Poznanie swego prawdziwego Ja jest opcją ciekawszą niż życie „w uśpieniu”.

Ogłaszamy laureatów konkursu "Za co lubisz siebie"!

Wakacyjny konkurs dla Ciebie.  Do wygrania weekend dla dwóch osób w górach! 

Wiesław Łukaszewski

Kto z kim?

Zamiast rozważać „kto kogo?”, może lepiej pomyśleć „kto z kim?”...

fot: stocknroll/istockphoto

Krzyżówka z charakterem 7/2017

Oto rozwiązanie krzyżówki z lipcowych "Charakterów". Jako pierwsza poprawnie wypełniony diagram nadesłała Tatiana Waniek-Pyszel. Zaś tych, którzy czują się znudzeni i nie wzięli jeszcze udziału w naszej zabawie zapraszamy na stronę 95.

Lato 2017: Jak się ubrać na przyjęcie?

Lato to sezon wesel, imprez firmowych i garden party. Co założyć na letnie przyjęcie, na jakie sukienki zwracać uwagę i jak nie popełnić modowego faux pas? Zobaczcie, co radzą i jakie kreacje proponują styliści Balladine.

foto: istock

Zwierzęta są jak ludzie? Słów parę o psychologii zwierząt.

Czym zajmuje się psychologia na tym portalu tłumaczyć nie trzeba, jednak co to jest psychologia zwierząt?

fot. KatarzynaBialasiewicz/istockphoto

Poczuć wnętrze

Nasze mieszkania, domy wiele mówią o nas i wiele mówią do nas. Wnętrze może pobudzać do działania, dodawać energii, ale może też przytłaczać, denerwować. Jak sprawić, by było oazą, bezpieczną przystanią?

fot. Razor-G.com

Dancing pokoleń

Zdaniem pana Macieja są cztery grupy seniorów. Pierwsi codziennie chodzą do kościoła. Drudzy spędzają czas w przychodniach. Kolejni przesiadują na ławce przed domem. Pozostałym chce się żyć.