Teksty z kategorii: inne str. 4

"Obietnica poranka" - w kinach od 20 lipca!

Studium wyjątkowej relacji matki z synem w najnowszym filmie Erica Barbiera.

foto:istock

Regulamin konkursu "Bagaż uczuć"

Zrób sobie fotkę ze swoim bagażem uczuć i weź udział w konkursie. Do wygrania weekendowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu!

Dzieci uwolnione z jaskini

Dwunastu zawodników klubu piłkarskiego w wieku od 11 do 16 lat weszło do jaskini Tham Luang Nang Non na północy Tajlandii 23 czerwca. Ulewa odcięła ich od świata. 

Il. Marcin Muszalski

Zielnik ludzkich słabości

Historie pacjentów przedstawione przez Janeta przypominają strony jego zielnika, tyle że opisy bogactwa flory zastępują opisy ludzkich przeżyć.

foto:istock

Czy zachowanie bramkarza 
można przewidzieć?

Czy zawodnik oddający rzut karny jest w stanie przewidzieć zachowanie bramkarza? 

il. Marcin Muszalski

Sekrety cudzoziemki

Wielu zapamiętało ją jako pacjentkę i przyjaciółkę Junga. Dziś wiemy jednak, że Sabina Spielrein miała ogromny wkład w rozwój psychoanalizy.

fot: stocknroll/istockphoto

Krzyżówka z charakterem 06/2018

Oto rozwiązanie krzyżówki z czerwcowych "Charakterów". Spośród osób, które nadesłały prawidłowe rozwiązania, wybraliśmy jedną, która otrzyma upominek, zaś osoba która zrobiła to jako pierwsza otrzyma nagrodę.

Polska zaczyna thrillerem stać

„Mroczny układ” Dawida Waszaka. To książka, która momentalnie Was wciągnie i będzie trzymać w napięciu aż do ostatniej strony. Mam nadzieję, że pan Dawid rozwinie dalej cykl „Jarocin”, bo jak widać praca z piórem świetnie mu wychodzi.