Teksty z kategorii: inne str. 3

inne, materiał PR
foto: istock

Siła niedoskonałości, czyli jak być autentycznym

Człowiek z definicji nie jest doskonały. Wszyscy popełniamy błędy (czasem kilka razy te same), podejmujemy nietrafione decyzje, robimy gafy, mamy wady.

fot: stocknroll/istockphoto

Krzyżówka z charakterem 08/2018

Oto rozwiązanie krzyżówki z sierpniowych Charakterów". Spośród osób, które nadesłały prawidłowe rozwiązania, wybraliśmy jedną, która otrzyma upominek, zaś osoba która zrobiła to jako pierwsza otrzyma nagrodę.

Fot. materiały prasowe Aurora Films

Do zobaczenia w zaświatach – w kinach od 17 sierpnia!

Ekranizacja bestsellerowej historii o przyjaźni silniejszej niż śmierć.

Rozwiązanie zagadek kryminalnych z "Charakterów extra"

W ostatnich "Charakterach extra" zaprosiliśmy Was do zabawy w detektywów. W naszym specjalnym wydaniu opisaliśmy trzy sprawy wnikliwie rozpracowywane przez inspektora Gołąbka. Poniżej znajdziecie zagadki wraz z rozwiązaniami.

Loveling – w kinach od 24 sierpnia

Ciepła, uniwersalna opowieść o miłości i wzruszająca historia o dojrzewaniu dorosłych ludzi, która podbiła serca festiwalowej publiczności.

foto: istock

Zagadkowe zbrodnie

Czarna Dalia, Notorius B.I.G, Tupac Shakur, JonBenet Ramsey, Olof Palme... Co łączy tych ludzi w różnym wieku z różnych epok i miejsc? Wszyscy zostali zamordowani, a ich zabójców nigdy nie odnaleziono.

Mów mi STED

Pamiętam, jak szli Nowym Światem – on, Zyta i Junior, ubrani barwnie, byli tak inni od schludnych, jednobarwnych przechodniów, oglądających się z zaciekawieniem za tą kolorową trójką.

fot. Joanna Różycka-Tran

Dzieci patrzą na Wschód

Dzieci wchodzą w inną kulturę naturalnie, nawet nie zauważając, że gdzieś wchodzą. Nie oczekują, że świat dopasuje się do nich. Przyjmują go takim, jaki jest, podobnie jak buddyjscy mnisi zen.