Charaktery - 2 / 2016 / Spis treści

Wstęp

Miłość

„Żyli długo i szczęśliwie” nie oznacza bynajmniej pasma wyjątkowego szczęścia.

Zobacz więcej

Na temat

rys. Paweł Kuczyński

Zwyczajne szczęście we dwoje

To wielka tajemnica, może największa: jak to się stało, żeśmy się spotkali? Jak pokonaliśmy razem zakręty, przetrwali chwile zniechęcenia, nie dali się pokusom? I wciąż jesteśmy razem... W czym tkwi zagadka dobrej pary?

Zobacz więcej

Praktycznie

rys.Karolina Burdon

Matka jak bluszcz

Gdybym była w porządku, mama by mnie kochała - myślą córki narcystycznych matek i czują się gorsze. Rezygnują ze swoich marzeń, bo przecież nie zasługują na nic dobrego. Często nie zdają sobie sprawy, że to ich matki nie potrafią kochać.

Zobacz więcej

rys. Galeria Rusz

Mój mąż mitoman

Ja kłamię, ty kłamiesz, my kłamiemy i oni też, ale od czasu do czasu. Niektórzy jednak robią to stale i nie mogą przestać, nawet gdy tracą bliskie relacje i ważne sprawy. Przed czym uciekają w świat fantazji?

Zobacz więcej

rys. Magda Wolna

Ochoty na pieprzoty

On zawsze ma ochotę na seks, a ona mogłaby się bez tego obejść? Jaką pozycję woli on, a w jakiej bezpieczniej czuje się ona? Czego oczekują w łóżku kobiety, a na co mają ochotę mężczyźni? Oto fakty i mity.

Zobacz więcej

I

fot. Piotr Sorokowski, Marina Butovskaya

Płacząca panna młoda

Na drugim końcu świata szykuje się wesele. Parę młodą różni od nas wszystko - obyczaje, styl życia, kolor skóry. A zarazem są tak do nas podobni. Tylko dlaczego panna młoda wciąż płacze?

Zobacz więcej

Wyciągam seniorów spod dywanu

Młodzież zaprasza mnie nie dlatego, że jestem świetnym DJ-em, ale z ciekawości. Chcą zobaczyć, jak sobie daję radę. Patrzą i nie wierzą. Odpowiadam, że ich babcie chociaż coś uszyją, upieką, a ja jestem do niczego - mówi DJ Wika.

Zobacz więcej