| (red)

„Pokot” – konkurs!

Dla wielbicieli dobrego kina mamy 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Pokot”, który odbędzie się 23 lutego o godzinie 20:00 w warszawskim kinie Wisła.

| MATERIAŁ PR

Czy aspiryna może leczyć depresję? Doniesienia łódzkich naukowców

Specjaliści alarmują, że depresja jest jednym z najczęstszych zaburzeń psychicznych. Według statystyk z problemem boryka się nawet 17 % populacji, aż 12-25%, pacjentów, którzy zgłaszają się do lekarza pierwszego kontaktu, cierpi na różne rodzaje depresji.

| (red)

VI spotkanie z cyklu bezpłatnych konferencji o zdrowiu psychicznym dla mieszkańców Warszawy

-  zorganizowane przez zespół Kliniki Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic.pl wraz z burmistrzami dzielnic Warszawy, odbędzie się 19 marca w Dzielnicy Praga Południe.

| (red)

59. Tydzień Filozoficzny

- odbędzie się w dniach 3-6 kwietnia w Lublinie. Organizatorem wydarzenia jest Koło Filozoficzne Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

| (red)

IV edycja Konferencji z cyklu „Psychologia & Przestępczość – granice i pogranicza”

- odbędzie się 25 dnia lutego w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Psychologii Sądowej, działające przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

| (red)

Premiera spektaklu „Wojna, która zmieniła Rondo”

18 lutego 2017 roku w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach odbędzie się premiera spektaklu „Wojna, która zmieniła Rondo” na podstawie książki Romany Romanyszyn i Andrija Łesiwa. Za adaptację tekstu odpowiada Amadeusz Nosal, a za reżyserię - Judyta Berłowska. 

| MATERIAŁ PR

Na zdrowie!

Każdy z nas w inny sposób podchodzi do własnego zdrowia i dbałości o swój organizm. Czy zastanawialiście się kiedyś, z czego to wynika? Okazuje się, że różnice biorą się między innymi z odmienności naszych charakterów.

| (red)

Odyseja umysłu

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu, będące częścią największego w Polsce konkursu kreatywności dla dzieci i młodzieży odbędą się w sześciu miastach Polski.