Honorowy Obywatel – konkurs!

 

Dla wielbicieli dobrego kina mamy 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Honorowy Obywatel”, który odbędzie się 4 stycznia o godzinie 19:00 w warszawskim kinie Luna.

 

| MATERIAŁ PR

Co to jest trening interpersonalny?

Trening interpersonalny to zajęcia grupowe, trwające 4 lub 5 dni, których celem jest rozwój umiejętności interpersonalnych: komunikacji, budowania współpracy, asertywności, rozumienia funkcjonowania grupy. Celem treningu jest również rozwój świadomości własnego stylu budowania relacji z innymi ludźmi.

| MATERIAŁ PR

EDYCJE 2017: Warszawa, Gdynia, Kraków, Wrocław, Londyn SZKOŁA COACHÓW PROSPERITY- Szkoła Coachingu Nowej Generacji. 

NIE MOŻEMY ZMIENIĆ TWOJEJ PRZESZŁOŚCI, ALE MOŻEMY CIĘ SKUTECZNIE WESPRZEĆ W STWORZENIU NADZWYCZAJNEJ PRZYSZŁOŚCI.

| MATERIAŁ PR

Jedyne w Polsce całościowe szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem

Trwa nabór na V EDYCJĘ !

| MATERIAŁ PR

NOVY ROK – NOvA TY i NOVY TY

Zamień marzenia w fascynującą rzeczywistość. Praktyczny warsztat budowania niezależności, na którym odkryjesz źródła inspiracji i mocy, by wieść życie spełnione, pełne radości i poczucia sensu.

| MATERIAŁ PR

Zegarki dla młodej mamy

W pierwszej chwili pewnie zadacie sobie pytanie czy mama potrzebuje naprawdę specjalnego zegarka? Jak się zaraz przekonacie warto zwrócić uwagę na niektóre detale, aby chronić zarówno czasomierz przed malcem jak i odwrotnie.

| MATERIAŁ PR

Rozliczenie PIT bez stresu

Przepisy podatkowe są zawiłe, niejednoznaczne i w związku z tym różnie interpretowane. Zwykły podatnik łatwo może się w nich pogubić i popełnić błąd w deklaracji podatkowej. Jak uniknąć pomyłek, problemów i stresu?