II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nauka i Zarządzanie”

- odbędzie się w dniach 24-25 listopada w Poznaniu. Organizatorami wydarzenia jest Zakład Psychologii Pracy i Organizacji Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Photo credit: Dboybaker via Foter.com/CC BY

| MATERIAŁ PR

Warsztat „Energia Mężczyzn” w Instytucie Gestalt, 11-13 listopada

Co we współczesnym świecie znaczy być mężczyzną? Jest to łatwe, czy trudne? Jak odkryć możliwości, które nam daje męskość? Trwają zapisy na warsztaty poświęcone rozwojowi osobistemu mężczyzn.

| MATERIAŁ PR


Dlaczego kobiety nie lubią smartwatch’y?


Smartwatch to obecnie jeden z najpopularniejszych przedstawicieli wearable, czyli technologii którą możemy nosić tak jak odzież czy dodatki do stroju. Jakie są przyczyny tego, że tak niewiele kobiet wybiera smartwatch’e?

| Anita Piotrowska/km

„Służąca” - konkurs!

Dla wielbicieli dobrego kina mamy aż 50 podwójnych zaproszeń na film „Służąca”, którego „Charaktery” są patronem. Zwycięzcy będą mogli uczestniczyć w dowolnym pokazie filmu w warszawskim kinie Muranów.

Mobilność w sieci. Relacje. Bezpieczeństwo. Rozwój

- to hasło I edycji Międzynarodowej Konferencji, która odbędzie się w dniach 1-3 grudnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

| MATERIAŁ PR

Wpływ emocji na odżywianie

Problemy z masą ciała mogą być wynikiem nie tylko niewłaściwych wyborów żywieniowych, czy zaburzeń metabolicznych, ale także sygnałem, że nie radzimy sobie z emocjami, które nam towarzyszą. Na co powinniśmy zwrócić uwagę?