| MATERIAŁ PR

NOVY ROK – NOvA TY i NOVY TY

Zamień marzenia w fascynującą rzeczywistość. Praktyczny warsztat budowania niezależności, na którym odkryjesz źródła inspiracji i mocy, by wieść życie spełnione, pełne radości i poczucia sensu.

| MATERIAŁ PR

Zegarki dla młodej mamy

W pierwszej chwili pewnie zadacie sobie pytanie czy mama potrzebuje naprawdę specjalnego zegarka? Jak się zaraz przekonacie warto zwrócić uwagę na niektóre detale, aby chronić zarówno czasomierz przed malcem jak i odwrotnie.

| MATERIAŁ PR

Rozliczenie PIT bez stresu

Przepisy podatkowe są zawiłe, niejednoznaczne i w związku z tym różnie interpretowane. Zwykły podatnik łatwo może się w nich pogubić i popełnić błąd w deklaracji podatkowej. Jak uniknąć pomyłek, problemów i stresu?

| MATERIAŁ PR

Nie odkładaj życia na później - 8-tyg. trening mindfulness - MBSR

Zadbaj o swoje życie TERAZ i zacznij żyć SWOIM ŻYCIEM - weź udział w kursie redukcji stresu MBSR!

Młodzi tenorzy w Kielcach

Koncert Trzech Polskich Tenorów, odbędzie się już 11 grudnia o 17.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia - Jędrzej Tomczyk, Tomasz Tracz oraz Aleksander Kruczek.

| MATERIAŁ PR

TOP 6 kolorów do kuchni, które sprawią, że będziesz się w niej dobrze czuć.

Jaka jest twoja kuchnia marzeń? Zapewne funkcjonalna, wyposażona w nowoczesne sprzęty. Aby jednak doskonale czuć się w kuchennym królestwie, stajemy przed dylematem… Jakie kolory sprawią, że to będzie „nasze”, wyjątkowe miejsce? Warto pamiętać, że kuchnię nie tak łatwo zmienić, więc decyzja musi być przemyślana! Oto nasze TOP 6 kolorów, które doskonale nadają się do kuchni!

Na mieliźnie słowa

Byli studenci Krzysztofa Globisza tworzą spektakl z jego udziałem. „Wieloryb the Globe” to opowieść o empatii i terapeutycznej mocy sztuki.

I Ogólnopolska Neurobiologiczna Konferencja Naukowa „Neuron”

- odbędzie się w dniach 2-3 grudnia w Lublinie. Organizatorami wydarzenie jest Fundacja Scytia oraz Studenckie Koło Naukowe Neurobiologów działające przy Wydziale Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.