"Musimy porozmawiać" - kampania Fundacji Nagle Sami i Fundacji Rak'n Roll

Fundacja Nagle Sami i Fundacja Rak’n’Roll łączą siły we wspólnej akcji "MUSIMY POROZMAWIAĆ", której celem jest zwrócenie uwagi społecznej na potrzebę rozmowy i wsparcia osób w obliczu straty i w żałobie. Akcja trwa do końca listopada

Plac zabaw – konkurs!

Dla wielbicieli dobrego kina mamy 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Plac Zabaw”, który odbędzie się 22 listopada o godzinie 19:15 w warszawskim kinie Luna. „Charaktery” są patronem filmu.

fot. materiały prasowe Monolith Films

Światło między Oceanami - konkurs!

Dla wielbicieli kina mamy aż 100 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Światło między oceanami”, który odbędzie się 17 listopada o godzinie 20:00 w warszawskim Multikinie Ursynów. „Charaktery” są patronem filmu.

"Dobry nauczyciel to kto? …czyli o roli, powinnościach i odpowiedzialności nauczyciela" - debata

Stowarzyszenie "Otwarta Rzeczpospolita" i Teatr Polski zapraszają na XI wspólną debatę, która tym razem odbędzie się pod hasłem: Dobry nauczyciel to kto? …czyli o roli, powinnościach i odpowiedzialności nauczyciela.

| (red)

IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne

IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne pod tytułem „Antropologia doświadczenia a zdrowie psychiczne” odbędzie się w dniach 29-30 listopada w Lublinie.