| MATERIAŁ PR

Groźne przestępstwa

„Groźne przestępstwa przeciwko dzieciom – ofiary i sprawcy” to hasło konferencji, która odbędzie się 26 maja w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Psychologii Kryminalnej.

| MATERIAŁ PR

Bądź zmianą!

XI edycja projektu „W stronę zmian” odbędzie się w dniach 19-21 maja w Krakowie. Organizatorem wydarzenia jest Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA ,działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

| MATERIAŁ PR

Z perspektywy międzykulturowej: konflikt i współpraca kształtujące przyszłość Europy

From a Cross- Cultural Persopective: Conflict and Cooperationin shaping the future of Europe to hasło IX Regionalnej Konferencji, która odbędzie się w dniach 16-19 lipca w Warszawie.

| MATERIAŁ PR

„Integracja psychoterapii w dezintegrującym się świecie”

Integracja psychoterapii w dezintegrującym się świecie” to hasło III Międzynarodowej Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii, która odbędzie się w dniach 2–4 czerwca w Warszawie.

| MATERIAŁ PR

Dobra praktyka w psychoterapii

„Dobra praktyka w psychoterapii” to hasło VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej PTPSR, która odbędzie się 27 maja w Łodzi. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

| MATERIAŁ PR

Rozmiar w Umyśle

Ogólnopolska Konferencja Naukową „Rozmiar w Umyśle” odbędzie się 13 maja w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Zaburzeń Odżywiania, działające przy Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu.

| MATERIAŁ PR

Psycholog w biznesie

„Konkurs Psychologiczny – Psycholog w biznesie” odbędzie się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Pierwszy etap będzie miał miejsce 24 kwietnia, drugi – 8 maja, a finał – 15 maja.

| MATERIAŁ PR

Musica Electronica Nova

8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Musica Electronica Nova odbędzie się w dniach 19–27 maja we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego. Hasłem tegorocznego wydarzenia jest Tożsamość/Identity.