| (red)

Relacje. II Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne

- odbędą się w dniach 22-24 września w Stalowej Woli.

| MATERIAŁ PR

Kluczowe trendy edukacji przyszłości

Współczesny świat jest bez wątpienia oparty na nowoczesnych technologiach informacyjnych, które można odnaleźć praktycznie wszędzie: w domach, szkołach, biurach itp. Nie byłyby one tak popularne, gdyby nie rozwój Internetu.

| Anita Piotrowska

Olli Mäki. Najszczęśliwszy dzień jego życia – konkurs!

Dla wielbicieli dobrego kina mamy aż 50 podwójnych zaproszeń na film „Olli Mäki. Najszczęśliwszy dzień jego życia ”, którego „Charaktery” są patronem. Zwycięzcy będą mogli uczestniczyć w dowolnym pokazie filmu w warszawskim kinie Muranów.

| (red)

Z perspektywy międzykulturowej: konflikt i współpraca kształtująceZ perspektywy międzykulturowej: konflikt i współpraca kształtujące przyszłość Europy przyszłość Europy

From a Cross- Cultural Persopective: Conflict and Cooperationin shaping the future of Europe to hasło IX Regionalnej Konferencji, która odbędzie się w dniach 16-19 lipca w Warszawie.

| (red)

Ostatni w Aleppo

Pięć lat od rozpoczęcia wojny w Syrii mieszkańcy opustoszałego i zniszczonego Aleppo, kiedyś największego syryjskiego miasta, przygotowują się na oblężenie.

| MATERIAŁ PR

Jak poradzić sobie z problemem wypalenia zawodowego?

Z czasem także najlepsze zajęcie może spowszednieć i wywołać syndrom tzw. wypalenia zawodowego. Czym on jest i jak można sobie z nim poradzić?

| MATERIAŁ PR

Chcesz rozbudzić w sobie kreatywność? Pokochaj planszówki!

Kreatywność to cecha umysłowości, która bardzo się przydaje w pracy zawodowej. Niemal w każdym cv kierowanym do potencjalnego pracodawcy ta cecha jest podawana jako niezbędna, by otrzymać pożądaną posadę.

| MATERIAŁ PR

Czy metoda płatności wpływa na wielkość zakupów?

Według portalu mamstartup.pl Polska znajduje się w czołówce w szybkości przyswajania nowości z sektora finansowego. Już dzisiaj zdecydowana większość z nas woli zakupy przy użyciu plastikowych kart. Ale jakie znaczenie na nasze zakupy ma to, w jaki sposób za nie płacimy?