| (red)

„Język w procesie zmiany”

- to hasło konferencji naukowej, która odbędzie się w dniach 24–25 marca w Warszawie.

| MATERIAŁ PR

Naturalne sposoby radzenia sobie ze stresem

Długotrwałe narażenie psychiki na wszechobecny stres i związane z nim osłabienie odporności, problemy z pamięcią i koncentracją może w przyszłości skutkować rozwojem wielu chorób cywilizacyjnych. Podpowiadamy, jak skutecznie radzić sobie ze stresem.

| (red)

Zmarł Jacques-Philippe Leyens

24 stycznia zmarł Jacques-Philippe Leyens. Francuski psycholog społeczny, który wprowadził do psychologii termin infrahumanizacja.

| MATERIAŁ PR

Dobra kawa z ekspresu na lepsze samopoczucie

Szacuje się, że w Polsce na depresję cierpi ok. 1,5 mln Polaków. Żeby zapobiec chorobie, warto codziennie sięgnąć po filiżankę dobrej czarnej kawy.

| (red)

Staż Gestalt w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu

Od 2 lutego Kraków. Wkrótce także Warszawa i Wrocław. Zbliżają się kolejne edycje Stażu Gestalt, który jest pierwszym etapem edukacji profesjonalnych terapeutów. Roczny program rozwoju osobistego wnosi w życie głęboką transformację, niezależnie od tego, czy zamierzamy kontynuować naukę w Szkole Psychoterapeutów, czy wykorzystać go wyłącznie dla siebie.

 

„Integracja psychoterapii w dezintegrującym się świecie”

- to hasło III Międzynarodowej Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii, która odbędzie się w dniach 2–4 czerwca w Warszawie. Jej współorganizatorem jest Instytut Psychologii Stosowanej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

„Język w procesie zmiany”

- to hasło konferencji naukowej, która odbędzie się w dniach 24–25 marca w Warszawie. Organizatorami są Sekcja Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Akademia Pedagogiki Specjalnej.