Teksty z kategorii: inne

„Podwójny kochanek” – konkurs filmowy

Dla wielbicieli dobrego kina mamy aż 50 podwójnych zaproszeń na film „Podwójny kochanek”, którego „Charaktery” są patronem. Zwycięzcy będą mogli uczestniczyć w dowolnym pokazie filmu w warszawskim kinie Muranów.

Wydawnictwo Novae Res przyznało nagrodę za najlepszy debiut polskojęzyczny

Wydawnictwo Novae Res od początku swojego istnienia za jeden z celów obrało promocję polskiej literatury. Jednym z narzędzi temu służących jest organizowany od sześciu lat konkurs „Literacki Debiut Roku”.

Ogłaszamy laureatów konkursu: MOJA UWAŻNOŚĆ

Pokaż nam, jak redukujesz stres, zaskocz nas i powalcz o nagrodę: weekend w górach!

Polska moda w kolorach jesieni 2017

Na wyprzedażach można znaleźć ubrania zgodne nie tylko z letnimi, ale i jesiennymi trendami. Razem ze stylistami Balladine przejrzeliśmy przecenione kolekcje polskich marek i wyłowiliśmy z nich ubrania w kolorach jesieni 2017. Zobaczcie, które odcienie będą modne w najbliższych miesiącach.

foto: istock

Edukacja dla każdego

Chcesz udoskonalić życiowe i służbowe umiejętności? Postaw na studia i kursy psychologiczne.

 

rys. Dawid Ryski

Słowa jak pistolety

Gdy brakuje dobrego języka, słowa skierowanego ku człowiekowi, a nie przeciw niemu, jeśli słowa obrażają, poniżają, kłamią i grożą, to wspólnota się rozpada. Więzi między ludźmi przestają istnieć.

fot. Karsten Thormaehln

Inaczej myśleć, odczuwać, pragnąć

W życiu towarzyszą nam ukryte lęki i podskórny niepokój, jesteśmy pełni chaotycznych oczekiwań i nadziei, dlatego wsłuchanie się w swoje wewnętrzne drgania mogłoby zbliżyć nas do siebie samych. Poznanie swego prawdziwego Ja jest opcją ciekawszą niż życie „w uśpieniu”.

Ogłaszamy laureatów konkursu "Za co lubisz siebie"!

Wakacyjny konkurs dla Ciebie.  Do wygrania weekend dla dwóch osób w górach!