O naszym forum

Nowe forum i nowe blogi

Drogi czytelniku,

bardzo dziękujemy za wizytę na nowej wersji naszego portalu psychologicznego Charaktery.

Jeśli tutaj trafiłeś, to najpewniej jesteś zainteresowana/ny społecznościową stroną naszego portalu. Na nowej stronie oddajemy do Waszej dyspozycji przynajmniej trzy miejsca.

Pierwsze to oczywiście komentarze. Komentarze zamieszczane są poprzez system disqus, który po zalogowaniu się poprzez konto disqus lub poprzez inne serwisy społecznościowe, umożliwia zamieszczanie swoich wypowiedzi na naszej stronie.

Drugie miejsce to forum, na którym właśnie się znajdujemy. Aby zamieścić wpis na forum musisz być zalogowany jako użytkownik na naszej stronie. Następnie poprzez formularz wysłać nam swój wpis, który my upublicznimy. Jeśli chcesz odnieść się do czyjegoś wpisu – skorzystaj z systemu komentarzy disqus.

Ostatnim, choć nie najmniej ważnym, miejscem są blogi. Blogi znajdziesz pod tym adresem: http://charaktery.eu/blogi. Obecnie aktywne są 4 blogi naszych ekspertów. Gdybyś jednak chciał również prowadzić bloga na naszym serwisie – napisz do nas na adres: charaktery.eu@charaktery.com.pl wraz z próbką własnych prac. Jeśli spodobają się nam one, uzyskasz możliwość prowadzenia bloga na naszym portalu.

Wstecz

comments powered by Disqus